Breaking bad'i yeni bitirdim. En az BB kadar güzel dizi var mı tavsiye edebileceğiniz? Shameless game of thrones iyi midir? Dexter da çok övüyolar hangisi daha iyi?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• shameless eglencelı, got klasık olacak bır dızı, dexter da guzel, hatta dexter la ılgılı karıkatur; http://g1212.hizliresim.com/14/4/gkqkr.jpg hangısı daha ıyı dıye bırsey yok, cunku hepsının turu farklı!
    onun dısında sevdıgım dızıler:
    vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, the man seeking woman, happyish, humans

0|0
    0|0
    • Bütün dizileri izlemişsin kardeş :D

• Bitek the walking dead izlememissin avrupada en iyi dizi seçildi hatta basroldeki oyuncu 2 kez en iyi dizi oyuncusu secildi 1. Onerimdir ;)

• Bunlar sadece begendıgım dızıler, walking dead i 2 sezon falan ızledım, begendıgım ya da bırıne onerecegım dızı degıl. @gspel

Erkekler Ne Diyor 12

• The walking dead 1. Secildi oneririm En iyi bu bence
    Shamelless icerik olarak cinsel sahneler ile dolu gereginden fazla
    Game of thrones da cok guzel ama dizide intikam alma diye bisey yok hep kotuler kazaniyor sinir oluyosun tabi ilerki sezonda ne olur bilmem

0|0
    0|0
  • Game iyi ama çok iyi değil. Vikings izle tawsiye ederim

0|1
    0|0
  • The Sopranos
    Dexter
    Mad Men
    Hannibal
    Nip / Tuck
    Penny Dreadful

0|0
    0|0
  • Dexter güzel. Ben de breaking bad'i çok beğenmiştim. Dexter'la birlikte iki favori dizim. Hatta Dexter daha ağır basıyor benim için

0|0
    0|0
  • Dexter'a başla acilen!..

0|0
    0|0
  • Game of thrones a başla hemen cabuk nişana kadar bitir yetis

0|0
    0|0
  • Shameless güzel bir dizi fakat içinde cinsellik çok fazla ona göre söyliyim

0|0
    0|0
  • The Walking Dead

0|0
    0|0
  • game of the thrones izledin mi canım ?

0|0
    0|0
  • Bb'den sonra seni ancak dexter keser o da keserse, bb'deki tadı memede bile bulamıyorum.

0|0
    0|1
  • the walking dead olabilir :) walter reyizi sevdin değil mi :)

0|0
    0|0
  • Shameless da cinsellik cok var. Ilk sezonda müslüman kişiler pek iyi gosterilmiyor eğer bu konularda hassasiyetin varsa tavsiye etmem. The big bang Theory guzel şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• game of thrones izlemelisin

0|0
    0|0
  • ben the 100 dıyorum

0|0
    0|0
  • Sherlock
    The 100
    Heroes - Heroes Reborn