Sanata karşı bakış?

Ülkede sanat müzeleri ve galerilerine giden, sanat filmleri seven sanatseverlere bakış açınız nedir?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• İnanır mısın bir resim galerisine denk geldiğim zaman çocuklar gibi şen, indirim yakalamış bayanlar gibi kıpır kıpır, atını bulan kovboy gibi mesut oluyorum. Bazen bir resim üzerine saatlerce konuşabileceğim insan arıyorum ama damarları kopuk sanatsız halkımızın duyarsızlığının verdiği sancılardan mütevellit, istediğim hazza ulaşamıyorum.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin gittiğine kimse karışamaz 😋👍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ankarada Cernmodern çıkmak istemediğim sayısı az yerlerdendir. Benimle Van gogh'un hayatının son zamanlarında, son eserlerinde sarı ve tonları ağırlık vermesi üzerine saatlerce konuşacak ardından hunharca sevişecek bir karı arıyorum. Eee sanat seviyoruz diye abazalığımızdan da vazgeçecek değiliz.

0|1
    0|0
  • Boş tuvale boyayı fırça ile sıçratmak sanatsa ben sanattan anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin türde biri olduğum için, genelde garip bakarlar. Ucube (!)

0|0
    0|0
  • Ülkede Louvre gibi bir müze var da biz mi gitmedik? Terra Cota'da olur.. Sunay Akın Oyuncak Müzesi'ne gitmek, ne bileyim yani hojdir emma banena

0|0
    0|0
    • Neden böyle düşünüyorsun? Yabancı Ülkelere göre yeterli Sayıda olmasa da;
      İstanbul modern
      Sakıp Sabancı
      Salt Galata
      Garaj İstanbul gibi sürekli yenilenen sanat galerileri var sıpa :)

• Bahsettiğin tutkuyu İstanbul Modern Sanatlar Müzesinde bulabilirsin. Bence bir şans ver derim. Oyuncak Müzesi'ne gitmeyi sanat Müzesi'ne gitmek saymayan biri Konuşuyor :)

• Artık hayırlısı Ankara'dan İstanbul'a ne zaman nasıl yolum düşer bilmem ama İstanbul'un hangi yakasında olduğunu bilmediğim o Oyuncak Müzesi edasında ki Modern olduğunu söylediğiniz Sanat Müzesine gidip fikrimdekileri arayacağım :) Ayrıca sıpa ne ayıp bir kelimedir cık cık cık

• Entel miyminti kisiler onalr

0|0
    0|0
  • Sanat yapıyorum, müzisyenim, öğretmenim. Türkiyede Sanatın başına gelenlerden dolayı sıkıntılı bir süreçteyiz. Keşke halk olarak biraz bu kültür zenginliğinin her tadına bakabilsek..

0|0
    0|0
  • Sanatla ilgilenme sebebin marjinal görünüp orda burada süslü cümlelerle konuşmaksa pekte hoş değil günümüzde çoğu kişi bunu yapıyo

0|0
    0|0
  • hayranız öylelerine

0|0
    0|0
  • bende onlardan bırıyım bakıs acım dogal olarak olumlu var olsunlar

0|0
    0|0
  • Hep geçmişe gitmeyi istemişimdir

0|0
    0|0
  • profilin tam bir sanat pozu