Bu sene San Marino'yu bir Türk temsil edecek.. Biliyor muydunuz?

Bu sene İsviçre'nin başkenti Stockholm'de düzenlenecek yarışmada San Marino'yu temsil edecek Türk şarkıcı Serhat Hacıpaşalıoğlu, konuya ilişkin düzenlediği basın toplantısında AA muhabirine açıklamalarda bulundu.
Hacıpaşalıoğlu, yurt dışında yaptığı çalışmaların Türkiye'de çok bilinmediğini belirterek, "Ben biraz sessiz bir adamım, herkesin çizdiği yol kendisi için doğrudur. Kendi bildiğim yolda sessizce ilerlemeyi tercih ediyorum, yaşamım boyunca da böyle oldu" dedi.
Türk bir müzisyen olarak Avrupa'da yakaladığı başarıdan gurur duyduğunu dile getiren Hacıpaşalıoğlu, şunları söyledi:
"Türk olmak benim için çok değerli. Avrupa'nın bakış açısında da iyi bir şey yaptıysanız Türk, Japon, Çinli farketmiyor, önemli olan herkesin sevebileceği, beğenebileceği başarılı bir işe imza atmak."
Hacıpaşalıoğlu, uluslararası platformda müziğiyle tanınmaktan mutlu olduğunu aktararak, "Türk olarak bilinmek çok büyük bir zevk ve ben bunun tadını bir Türk olarak çıkarıyorum. Çok gurur duyuyorum ve bazı ilklere imza attığım için de kendimi gerçekten şanslı hissediyorum" diye konuştu.
- "Altı hafta liste başında kaldım"
Çalışmalarının Türkiye'de çok bilinmediğini aktaran Hacıpaşalıoğlu, şöyle konuştu:
"Televizyon geçmişimden, 'Bay Riziko' imajımdan kaynaklanan bir hayran kitlem var ve bu beni çok mutlu ediyor elbette. Avrupa'daki başarımda ise, orada yaptığım işe verilen cevap biraz daha süratli oldu sanırım. 11 Eylül 2015'te, resmi olarak şarkımızı piyasaya çıkardıktan dört hafta sonra Almanya'daki en önemli DJ'lerin listelerinde bir numaraya yükseldi."

Güncellemeler:
Güncelleyelimmm

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mehmet erdem sesine benzeten bı tek bnmıyim 😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• biliyorum bu sanatcıyı olabilir yani türklerde yapabilir neden yapamasın

1|0
    0|0
    • ilk defa bir Türk başka ülkeyi temsil edecek. yani Almanya'da o kadar Türk var ordan çıkmamış da küçücük ülkeden çıkmış :d

• Bildigimiz Türk yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hadi bakalim. Sonlar garanti

0|0
    2|0
  • Bu da bir başarı bizim adımıza olmasada bizi temsilen o sahalarda. Şansı açık olsun. Bu arada parça kazanmaz bence, pek beğenmedim. Bunlar görsel atraksyon arıyor :)))

1|0
    0|0
  • Daha önceden biliyordum. İnşallah bayrağımızla çıkar San Marino bayrağının yanında.

1|0
    0|0
Yükleniyor...