#Kediler Hakkında Bunları Biliyor muydunuz (1) ?

#Kediler Hakkında Bunları Biliyor muydunuz (1) ?
#Kediler Köpeklerin Aksine Tatlı Şeylerin Tadını Alamazlar..

#Not: Köpekler Tatlı Şeylerin Tadını Alabiliyor Diye Köpeklerinize Sakın Çikolata, Kakao ve Tatlı İçeriğinde Barındıran Hiçbir Şey Yedirmeyin.

Zira Çikolata İçeriğinde Barındırdığı Teobromin’den Mütevellit Köpeğin Zehirlenmesine Sebep Olur Zehirlenipte Kurtulan Köpek Nadirdir.

#Kediler Deniz Suyunu Lıkır Lıkır İçebilirler.

#Kediler Yunusların Sesini Duyabilen Nadir Canlılardandır.

Yavru #Kediler Uyurken Büyüme Hormonu Salgılar Ancak Yetişkin #Kediler Sadece Uyumayı Sevdiklerinden Uyurlar.

Yetişkin #Kediler O Kadar Çok Uyurlar ki Örneğin 9 Yaşındaki Bir #Kedi Sadece 3 Yılını Uyanık Olarak Geçirir.

#Kediler Derin Uykudan Tam Uyanıklık Seviyesine Bir Anda Direkt Olarak Geçebilirler.

#Kediler İşlemden Geçmemiş İnek Sütünü Hazmedemezler.

Bazı #Kedilerin Baş Parmağı Vardır.

Bizim Parmak İzlerimize Benzer Olarak #Kedilerin Burun İzleri Eşsizdir.

#Kediler Hüseyin Bolt’tan Daha Hızlı Koşabilirler

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• Yeni öğreniyorum bunları ve ilginç doğrusu...
    Güzel bir paylaşım, emeğine sağlık.

0|1
    0|0
    • #Pedofili Adlı Soruma Bir Şeyler Yazmışsınız Akabinde Soru Kaldırılmış Burada Ne Yazdıysanız Aynısını Yazın Bekliyorum!

• :'( Sanki benim yüzümden kaldırılmış gibi çıkışmanız kırıcı doğrusu, bir daha sorularınıza yorum yapmak istemiyorum ya siz beni engelleyin ya da ben sizi!

• Ya Sabır! Öyle Düşünsem Direkt Yazarım. Siz Engelleyebilirsiniz.

En İyi Erkek Görüşü

• Kedilere bak ya.

0|1
    0|0
    • Bu Soruda Çok Kişinin Kellesi Gitti.

• Ben Bazen Çekiyorum Alttan Alır Gibi Yapıyorum Yorumlarda Bakıyorum Sazan Coşuyor.. :D

• Sonrası malum :)

Kızlar Ne Diyor 19

• Hayvanları severim insanlardan daha çok kediler benim herseyim kedilerim kızlarım gibi çok sınırlı anımda kucağıma alıp tüylerini oksarim sinirlerim yatışır. Ama en güzel şey doğum yaptıklarında sadece senin yanında istemesi ve yavrularını sana emanet edebilmesi.

0|1
    0|0
  • O değil de ilk gifteki kedi benim kedim mi diye tereddüt ettim bir an, feci benziyor. Kedi candır, aşktır.

0|1
    0|0
  • Tatlı zehirliyomuymus hmm

0|1
    0|0
  • Uyumalarını çok seviyorum. :D

0|1
    0|0
    • Sayın Modum Bir Dakikanız Var mı?

• KS nin sonu bunlarla gelir mi bilmiyorum. Ama gelirsede bizim sorunumuz değil. Düşünmesi gerekenler düşünsün. :)

• Tabi Orası Öyle Ama Sonuçta Zaman Geçirdiğimiz Bir Yer Bu Tür Şeylere Gerek Yok.

• Yunuslara çok şaşırdım ya :D

0|1
    0|0
  • Güzel hayvanlar..

0|1
    0|0
  • @pisipisikedi bu soru tam senlik elinize saglik ilginc bilgiler ogrendim

0|1
    0|0
  • Sorunun altındaki etiketlenenler mi cevaplıyo sadece😄

0|2
    0|0
    • Direkt O Şekilde Yazdığınız İçin Nasılki Sizde KSM Varsa?

#Bkz. KSM: Kadın Savunma Mekanizması..

Biz Erkeklerde ESM Var..

#Bkz. Erkek Savunma Mekanizması

Bende ESM'yi Devreye Soktum. Amacım Kırmak Değildi Kırdıysam Özür Dilerim.

• Bunun ksm veya esm' yle alakası yok. Altı üstü bir takılma bir şaka amaçlı yazdığım bir yorumdu.. Herneyse ağzımın payını aldım!

• kediler tatlıyı gayet de biliyorlar. çikolata, reçel, bal, kakaolu süt, elma, muz. tatlı olan ne varsa yiyorlar.

0|1
    0|0
    • @catlove Okuduğunuzu İdrak Edin Öyle Cevap Verin. ;)

• Yarabbim! Sana Geliyorum!

• Asıl Sen Neler Yazdın Ondan Haberin Var mı? Afedersin Alkol mü? Alıyorsun Sen?

• Pek sevemediğim canlılardır kediler. Baş parmağı olan olan kedi istiyorum ama 😂😂

0|1
    0|0
  • @aburcunur 😂😂bakk

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • sevmem bilmeme de gerek yok !

0|1
    0|0
  • Hüseyin Bolt 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Kedileri sevemiyorum

0|1
    0|0
  • Bundan sonra gördüğüm her kedinin baş parmağı varmıymış diye bakıcam tabi yanaşabilirsem

0|1
    0|0
  • Güzel bilgiymiş

0|1
    0|0
  • Kedicikler., patilerini seviyorum sadece. İsterse telepati yoluyla benimle iletişime geçsin nankör yahu bunlar

0|0
    0|0
  • Kedileri de sevmiyorum 😕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Köpekler doğuştan diyabetlidirler onun için şekerli madde yedirmek hatalıdır kör olmalarna sebep olur.. Kedi sevimliliğine ve güzelliğine rağmen deyyus bir hayvandır asla kıymet bilmez.

1|1
    0|0
    • kıymet bilenler de var o huyuna göre değişiyor. kediler yapısı gereğini özgürlüğüne düşkündür. ama bu sevmediklerini göstermez.

• @catlove Akşam Akşam Sen Beni Güldürdün ALLAH'ta Seni Güldürsün Hatun..

• kendi yazdığından haberin yok beni şikayet etmişsin. yani gerçekten hayvansever geçinen insanların böyle anlayışsız olması beni şaşırtıyor.

• Kedi olmak varmış

0|1
    0|0
  • Pisicikleri çok severim
    köpeklerle aram iyi değil

#Türkerkeğii

0|1
    0|0
  • Kediler dünyanın en sevimli canlıları bilgi için teşekkür ederim

0|1
    0|0
  • Tatlı şeyleri yemezler mi tadını mı alamazlar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...