30 Yaştan sonra evlenmemişsen mal adamlar olur dedi kısmetin ne demek istedi?

Ya Bu kız ne demek istedi
Yaş 30 hala bekarım mal adamlar olur kısmetin bu ne demek

0|0
421

En İyi Erkek Görüşü

• Bal kapağı bir laf atmış sende kafaya takmissin

0|0
    0|0
    • 31 olucam bekarım bu laf bana geldi

• Ya hiç olmazsa o da
      Var

• Teşekkürler eig için geçmişin temizse korkma

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Belli bir yaştan sonra insanlar evlenmiş oluyorlar. Dolayısıyla seçim şansınız azalıyor. İhtimaller düşüyor. İyi olanlar, çekici kişiler hep kapılmış oluyorlar. Tıpkı marketteki satılan sebzeler gibi. Migros'a gidince insanları izlediğim de aklıma bu gelir. Herkes güzel malları seçer, çürük çarıklar sona kalır.

Lakin bunun da antitezini şöyle anlatayım. Ben gerçek aşkı 33 yaşında tattım. Sevdiğim kadınla o zaman tanıştım. Yani doğru kişinin ne zaman geleceğini ve nerede olacağını bilemezsiniz. İhtimallerin aleyhinize azalıyor olması elbette istenen bir durum değil ama bu demek değil ki 30'undan sonra evlenilmez.

1|0
    0|0
  • Vallahi ben de 30 oldum şaka maka derken. Şimdi senin arkadaşının teorisine göre beni de mal kadınlar bulacak öyle mi? :D Ben o kadar ümitsiz değilim sen de olma.

0|0
    0|0
  • Onu diyen halt etmis kismet bubisler sanki 30 dan once evlenenlerin hepsi don juan buluyor

1|0
    0|0
  • adamlar onu almamış evde kalmış adamları sucluyor kız mılletı evde kalırken bile

0|0
    0|0
    • o kuçuk 24 yaşında
      ama bana o laf agır geldi

• eski kafa düşünüyor ama bir yönden de haklı aman geçtikçe geriye çürükler kalır demek istiyor. ama günümüzde 30 yaş gayet normal üni falan okuduysan kariyer yaptıysan.

0|0
    0|0
    • Üni okudum atanmadım evkızı modu

• Iş bulamadım
      23 Yaşında uni. bitti

• iş bulamadım diye bir şey yok istesyedin mutlaka bulurdun mesleğinle direk alakalı olmasa bile bir yerden başlardın şimdiye belki müdür bile olurdun.

• hangi mal dedi bunu sana

0|0
    0|0
  • Kadınlar belirli bir yaştan sonra çocuk sahibi olamıyor, sanırım sana bunu diyen de buna dayanarak laf sokmuş. moralini bozma sen ablam, olur böyle saygısız insanlar :)

0|0
    0|0
  • Cahille arkadaşlığın sonu işte

0|0
    0|0
  • bunu söyleyen mala sorsana bunu :D belliki bir malla evli.

0|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
  • Onu diyen halt yemiş olgun erkek veya bayan herzaman iyidir şimdiki cocuklar genç evlenenlerden bahsediyorum yolda yürümesini bilmiyorlar eğleniyorlar ondan sonra 2 sende de güm ayrılıyorlar

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • terbiyesizliik yapmış..

0|0
    0|0
  • anlaşılan dedikodu yapmışınız :D

0|0
    0|0
  • Ben de 40 yaşındayım ve hala evlenmedim, beni mi kastetti acaba :D

0|0
    0|0
  • malın birini bulmuş demek ki diyen

0|0
    0|0
  • sacmalama ya ewlenmemn yasımı var

0|0
    0|0
    • kız için yaşı var
      güzellik gidiyor yaşıtın erkek aynı yaştaki kıza bakmıyor kaynana küçük gelin arıyor

• Hic alakasi yok pozitif dsnme

• evet bak ben evlenemdım mal bir adamım hep bizden bulacaksın Bizler defolu bozuk domateslerız

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • söyleyen kişiden başkasına bakma diye seni kafalıyor sadece
    kaptırmama taktikleri
    kücük yaşta evlenip aldatan aldatılan cok var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :)))) Şu oluyor ; erkeklerin evlenme kapasitelileri erken yaşta evlendiğinden; 30 undan sonra evlenmek isteyen tiplerin, daha çok çocuk olsun derdinden evleneceğini , kısacası işe yarar tiplerin önceden evlenmesinden ötürü çöp modellerin geriye kaldığını ifade eden bir deyiş.

0|0
    0|0
    • Kıset olmadı
      Istediğim halde olmadı

• 😀 😀 üzülme daha vakti gelmemiş. bende bekliyorum üstelik görücü usulü tanışma yapsam dahi olmayınca olmuyor.

• yaş 31 olucak çocugum olmaz diye korkuyorum

• Evde kalmış erkekler gelir demek istedi zaar

0|0
    0|0
  • Kznim var 34 yasnda bekar

0|0
    0|0
    • Bu lafa bana geldi üzüldüm

• Oyle degil ttlm oda cesaretini kaybedenlerden acilamiyo kimseye

• Bende otuzum

0|0
    0|0