Teamviewer nedir ne işe yarar?

sevgilim seninle çok güzel bişey yapıcaz dedi ve bunu indirmem için bana bir link yolladı faceden. teamviewer nedir ne yapılır bununla? kötü bişey mi ?


0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

 • uzaktan yardım programı (uzak masaüstü)

  ID ve şifreden oluşur. ID bilgisayara format atmadıkca değişmez, 9 rakamdan olusur / şifre ise programı her acış kapanısta değişir. 4 hanelidir şifre .

  teamviewer sevgililerin güzel birşey yapması için kullanılmaz.

  ıd ve şifreni verirsin karsıdakı bilgileri girip senın bilgisayarını görebilir.o görürken senin müdahale sansında vardır.

  id ve şifreyi verdigin zaman uzak masaüstü baglantısı kurulur ve 45 dakika (yada daha uzun süre) bilgisayarına baglı kalabilir.bu zaman sonunda baglantı kesilir.baglantı kesilir ama program kapanmadıgından şifre DEĞİŞMEZ.bu yüzden karşıdaki kişi tekrar baglantı kurabilir.TA Kİ SEN PROGRAMI KAPATANA KADAR...

  teamviewer'da sürekli değişir dedik ama 1-2 ufak ayarla şifre gerekmedende baglantı kurulabilir. bunada GÖZETİMSİZ ERİŞİM AYARI denir.programın "baglantı" menusunden bu ayarı yapmanda mümkün.

  sayet bilgisayardaki sorunu çözmek için istiyorsa şifreyi verebilirsin.diğer amaclar için uygun değildir ki başka amacıda yoktur.

  ayrıca teamviewer kullanan arkadasların ısrarla LOG ME IN programını kullanmalarını öneririm.

  Saygılarımla

  0|0