Hayalimin pesindenmi? Yoksa hayatimin pesinden mi gitmeliyim?

Ben bir tiyatro ve sinema asigiyim! Iki sene tiyatro yapma sansim oldu (hobby olarak) ve iki kere sahneye cikma sansim oldu. Iste o iki gün hayatimin en güzel günleri!
Ben hayallerim için ailemi karsima aldim, Istanbul'a gittim tek basima, kimseleri tanimadan etmeden. Oyunculuk dersi almak istiyordum. Fakat ailemin destegi olmadigi için çalismak zorunda kaldim ve okula gitmeye sansim olmadi.
Geri döndüm... Zorunda kaldim.
Baska bir meslek seçtim. Otelde resepsyonda çalisiyorum 1 yildir. Istesem çabalasam elbet yukselir daha iyi pozisyonlara geçe bilirim fakat bilmiyorum, söyle bir gozumden geçirince olmak istedigim kisi ve hayat bu degil.
Bir aydir is biraktim. Iki hafta tatile gittim. Iki haftadir evdeyim. Aklim çok karisik.
Raflara kaldirdigim hayallarimi tekrar çikarmak istiyorum ellerime, eskisi gibi cesaret edip bunun pesine dusmek istiyorum. Fakat biliyorum, etrafimda hiç ama hiç kimse bana inanmayacak. Annem ve babam hergun bunu kucumseyecek. Belkide basaramayacagim...
Bilmiyorum. Lutfen bana yardim edin.. Aklim baya sorularla dolu. Ne yapmam gerektigini bilmiyorum..
Inanmak ve sonuna kadar savasmakmi? Yoksa hayatini garantiye alip banal yasamakmi?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hayatı garantiye almak düşüncesi kadar saçma bir şey yok. Hayallerin peşinden git.
    Cem özer'in bir röportajı vardır;
    ''Ben hayatta hep cesur oldum kazandım. Hayat cesurlara her zaman iyi davranır. korkaklara hep kötü davranır bunu iyi öğrendim'' demişti.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 19 yaşımda evden ayrılmıştım, ailevi problemler. Yanımda kimse yoktu. Kendimi garantiye almayı her zaman sevdiğim için, birikmişim vardı. O gece eve çıktım. Yalnız yaşadım. Çalıştım, kendi yağımda kavruldum. Onlarca kitap okudum. Ve gerçekten çok mutluydum. Daha 19 yaşında kendimi ispat etmiştim ve ne ailem ne tek bir arkadaşım yoktu yanımda, telefon bile kullanmıyordum, çok yalnızdım, belki de öyle olmak istiyordum.. Üniversiteyi bırakmak durumunda kaldım evet, sevdiğim kişiyle evlendim ve şimdi devam ediyorum bu yıl okulum son. Ayrıca mükemmel bir işe geçiş yaptım. Canın ne istiyorsa onu yap, bunların hepsini istedim ve yaptım, ötesini berisi görmeden. Oldukça da mutluyum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hayaller gerçekleştirmek için vardır sorusu sen ben gibiler için sadece soyut olarak kalıyor aynı durum bendede var mesela şu an üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum 2. dneyişim olcak yeni mezun oldum ama kafamda hukuk okumak yok çok sıkıcı bilmiyorum bakalım ve ailemde hukuk diye tutturdu hayatını garantiye al maddi olarak iyi değiliz ama istemiyorum kardeşim offf senle benzeriz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...