Telefonun Kamerası İle Resim Çekerken Yaşadığım Esrarengiz Olaylar

Cep telefonuyla fazla haşır neşir olan birisi değilim telefonumda hiç resim video yok desem yalan olmaz :) yani bomboş telefon bugün elime aldım ilk defa bir iki resim çekeyim dedim buraya kadar herşey normal gözüküyor tabi fakat resmi çekiyorum sonra çektiğim resme bakmak için üstüne tıklıyorum ama her seferinde karşıma başka resimler geliyor mesela; kendimi çekiyorum sonra resme bakmak için tıklıyorum karşıma bizim evin tuvaletinde çekilmiş anlamsız bir resim geliyor böyle bu şekil ben resim çektikte başka resimler çıkıyor hepside bizim evde çekilmiş çoğunlukla banyoda... Tırsmaya başladım bu ne olabilir sizce? şaka yapmıyorum!

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• tellerinya da foto makinalarının ışıkları bizim göremediğimiz şeyleri çeker

bu nadirde olsa olan bir durum dikkat et resimde gözünden kaçan bir durum vardır

mesela kamerayı aç ve kumanda düğmesine basarken ekrana bak

bizim gçremediğimiz ışınya da bazı cisimleri kameraler görür

0|0
    0|0
    • öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim anlasılan bu konuda bilgi sahibisiniz fakat nacizhane daha anlayacagımız bir dilde söyleseniz yani ne olabilir neyden sühlendiniz?

• offfffffff bu olayın 3 harflilerle ilgisi var yani diyosun

• tabiki onlar helede öncedende olmuş

çok ilerlemeden hemen çaresine bakın

Kızlar Ne Diyor 9

• Evinizdeki bir ufaklık telefonunla fazla haşır-neşir olmaya başlamış anlaşılan.

0|0
    0|0
    • en ufak benim yaş 23

• yanda ses dügmesi var sadece bide telefonda hiçresim yok yani galeri bomboş... ben kamerayla cekim yaptıkca bu resimler ortaya cıkıyor :S

• telefonun önünde de kamera var mı peki eğer o açıksa seni değilde karşıdaki tuvaleti çekmiş olabilir

0|0
    0|0
    • onunde kamera yok ve klozetten oturarak cekilmiş gibi fotolar ve ceken kişi görünmüyor fotoların hiç birinde mesela cekyat cekilmis ama cekyatta kimse yok

• oldu o zaman

• öldü mü kiöm öldü

• Cem Yılmazın gösterisini hatırladım:) : "Beni çekmiyor çünkü orada değilim ... hafıza dolu" ))

0|0
    0|0
  • allaaahh :D bır cın vakası olabılır ooff cok kotu bır durum bende esrarengız bısey yasamıstım anlatıyorm anlatıyorum hıckımse anlamıyo allahtan kuzenımle beraber grmstuk olayı cok kotu bır durum

0|0
    0|0
    • biz zaten yıllardır büyü denilen illet şeyi yaşadıgımız için alışkınız böyle garipliklere ama bu hakkaten cok enteresan yahu bu ne olabilir sizce? birde sizin olay neydi tam olarak

• töbe est sizinki korku filmgmi gibiymiş bende bikere yaşadım onu gerçi terasta köpek kulübesi vardı benim omın camıda teresa bakıyordu o büyücü sahıs köpek kulübesinin altına bişey saklamış muska gibi tabi biz bilmiyoruz bunu bir gece yarısı uyandım uykudan köpek kulübesine dogru baktım şöyle 1 metre boyunda garip bir canlı beni farkedince 1-2 saniye içinde yok oldu... böyle birşy yok ya hala unutamıyorum sonra o muskayı bulunca geçti bidaha gormedim ama hep kabus gorurum ve duvarda yazılar falan

• sen dualarını okuyomusun her ıse baslamadan once kesınlıkle besmele cek allah buyu yapanada yaptıranada lanet edıyor o yapanları allaha havale gecmıs olsun ben bole seylere ınanırım kurandada gecıyor cunku

• basima boyle bisey gelse telefonu çöpe atardim. şaka yapmıyorum !

0|0
    0|0
  • Biri telefonunun kamerasıyla tuvalette birşeyler yapıyor çıkar kokusu :D

0|0
    0|0
    • sanmam annemle babam var onlarda bilmez telefonu kulanmayı

• mossad seni izliyor ben sana söyleyim

0|0
    0|0
  • 3harfli

0|0
    0|0
  • tuvalete girmiş kakasını yapmışta tutmuş telefonunu :(

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kışkış cinler kışkış yallah cinler yallah :D

Hem önde hemde arkada kamerası var bence, sen kendini cekiyorum sanarken diger kameradan tuvaleti cekiyosun kardeş

0|0
    0|0
    • yok tek kameralı valla öyle süper bir telefon değil dandik bişe

• dalga mı geçiyosun canım kardesim

• Başka türlü bir açıklama bulamadım ben umarım çözebilirsin. Bu arada, bir nevi

• cinler yapıyordur

0|0
    0|0
    • şaka mı? ciddi soruyorum ben burda kardeşim

• şaka mı yapacan cinler kamerandan fotodan gözükür

• nasıl yani bizim göremedigimiz şeyler mi görünür

• evde sapık var

0|0
    0|0
    • cin min olmasın da sapıga razıyım :D şaka bir yana sapık olsa heralde telefonda resim olurdu telefonda resim yok ki! kamerayla çektikçe çıkıyor sanki ben kendimi değil tuvaleti çekiyorum gibi S aptalca bişe

Yükleniyor...