Okumaktan hoşlandığınız kitaplar :) ?

Merhabalar öncelikle, arkadaşlar Türk yazar olmak kaydı ile okumaktan hoşlandığınız kitapları yazarları ile birlikte yazabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler :)

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Daha çok macera. En sevdiğim kitap serisinin Hush Hush olmasından bellidir zaten. 😂

1|0
    0|0
    • "Türk olmak kaydıyla" uyarısını görmedim ay rezillik diz boyu 😐

• Vesile olduysam ne mutlu bana. Zaten araştırınca bir baş yapıt olduğunu görürsün.

• Teşekkürler tekrardan :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Tek cümle ali ata bak

1|0
    0|0
  • Keloğlan masalları

1|0
    0|0
  • Ahmet ümit seviyoeum ben

1|0
    0|0
  • Yok kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Rasim özderen müslümanca yaşamak üzerine denemeler

1|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız- Bozkurtlar ve Deli Kurt
    İskender Pala- Katre-i Matem, Şah ve Sultan
    Şule Yüksel Şenler- Huzur Sokağı
    Tarık Buğra- Küçük Ağa
    Serdar Özkan- Kayıp Gül serisi

2|0
    0|0
    • Hüseyin Nihal Atsız. Benim yolbaşcım. Aşık olduğum adam hayallerimde beklediğim adam. Makaleleri kitapları şiirleri ATSIZ Ata ya dair ne varsa harfi harfine gönlüme kalbime aklıma yazılıdır. Tarık Buğra okudum okuyorum. İskender Pala'yıda siyasi görüşünü dışarı atarak değerlendiğimde de severim. Diğer Yazarları araştıracağım teşekkür ederim

• Buket uzuner - su okudum en son gayet güzeldi

1|0
    0|0
  • en son Nazan Bekiroğlu'ndan Nar ağacı'nı okudum. Tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Ziya Gökalp - Kızılelma

1|0
    0|0
    • Türkçü Turancı olarak yetiştim. Ziya Gökalp'in eserlerini ezbere bilmekteyim Teşekkürler :) esenlikler

• Canan Tan - "Yüregim seni çok sevdi" mükemmel ötesi bir roman, hatta o kadar güzelki büyüsüne kapılıp koskoca romani bir gecede bitirmişdim nası kaptırmışsam artık kendimi🙊☺

0|0
    0|0
    • İsminden anladığım kadarıyla aşk kitabı sanırım :) eğer öyleyse ben aşka inanmayanlardanım ve bu yüzden böyle kitaplar okuyamıyorum. Ama yinede çok çok teşekkür ederim :)

• Aksiyon macera polisiye ama benim kitaplarım çoğunlukla yabancı yazar 😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...