Hayao miyazaki filmlerini ne kadar çok seviyorsunuz?

filmlerinin hastasıyım. tamamen benlik filmleri. herhangi birini bir ay boyunca izlemezsem kendimi bulamıyorum. hayal ürünü olan ancak izleyince insanın kalbindekileri tekrar canlandıran süper ötesi ve anime tarzı filmlerdir. daha önce hiç karşılaşmamış olanlar için;

https://www.google.com.tr/search?q=hayao+miyazaki+filmleri&biw=1920&bih=979&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjF1_vw47bKAhWBkhQKHbztCDQQ_AUIBigA&dpr=1

üstteki linke tıklayıp bir tanesini sonuna kadar izlemelisiniz. bilhassa kendinizi diğer insanlardan farklı hissediyorsanız bu filmleri hiç kaçırmayın tam size göre :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Spirited Away facebookda ki en iyilerim fotoğraf albümünün kapağıdır. Çoğu filmini izledim. Söyleyecek çok şey yok aslında, ya çok seversin ya da altı üstü anime deyip umursamazsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 6-7 tane filmini izlemiştim. Bir ara tüm filmlerini bitirmeyi amaçlamıştım ama kaldı öyle. Dünya klasmanında animenin en iyi temsilcilerinden birisidir kendisi.
    Howl no ugoku shiro ve Tonari no Totoro favori filmlerim.

0|1
    0|0
    • ne güzel :) bende tüm filmlerini bitirmek istiyorum ama bazı filmlerinin türkçe alt yazılısını dahi bulmak zor :/

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu adamın hiç normal filmi yok mu hepsi çizgi film :D

0|1
    0|0
    • çizgi değil anime ;) zaten hayalgücüne dayalı oluğu için animeyi tercih etmiş :)
      yoksa normal bir filmde çekebilirdi ancak hissettirdiği duyguyu normal bir filmde hissettiremezdi ;)

• Tamam o ikisine bakarım. ruhların kaçışının fragmanını izledim hoşmuş :D

• öyledir kendisi :) izlemeyi bitirince buraya yorum yapar mısın? düşünceni merak ediyorum

Yükleniyor...