Bu yabancı diziyi izlemeden ölme dediğiniz bir kaç dizi?

şu an dvam eden veya bitmiş olan ikiindende önerirseniz harika olur. Yabancı dizi hayranları buraya. lütfen cevaplayın. bir kaç dizi izleyip izlediği diziyi önerecek olanlar lütfen neden olduğunu belirtin bari. her tarzda olur yeterki nedeniyle açıklayın diziye yığıcam kendimi bu hafta :)

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Game of Thrones
    True Detective
    Fargo
    The Fall

1|1
    0|0
    • bu 4ü kesin listemde :) gerçekten harika olduğunu düşündüklerini yaz ama izlediklerini değil :) burdan harbi bu başka dediğin dizi hangisi. 2 tane seç onu izliyim kesin :)

En İyi Erkek Görüşü

• Var bir 10 tane

0|1
    0|0
    • az yorsan kendini olmaz mı. illa güzel bir kız mı olmamız lazım hacı

• üsttekiler ultra harikalar yani :)

• O 2 diziyi izlemeyen ben yabancı dizi izledim diyemez bana göre.

Kızlar Ne Diyor 7

• The 100: 97 yıl önce yeryüzünde yaşayan insanların ölümüyle sonuçlanan nükleer bir savaş gerçekleşmiş ve dünyanın yüzeyi yaşanılamayacak seviyede radyasyonla kaplanmıştır. Bilinen tek hayatta kalanlar gezegenin yörüngesinde bulunan 12 farklı ülkeye ait istasyonlarda yaşayanlardır ve bu uzay istasyonları Ark ismindeki istasyonun oluşturulması için Jaha başkanlığında birleşir. Kaynaklar kıttır, suçun türüne bakılmaksızın 18 yaşın üstündeki suçlular uzaya fırlatılarak cezalandırılmaktadır. Ark'ın kaynakları tükenmektedir, yeni yaşam kaynaklarına gereksinilmektedir. 100 genç mahkumun harcanabileceği duyurulur ve yaşam olanaklarının öğrenilmesi amacıyla eski suçlarının bağışlanacağı söylenerek son savaştan önce kurulan, içinde bolca bozulmayan erzak bulunduğu düşünülen Weather Dağı'nın yakınına eski bir uzay gemisiyle gönderilir. Planlananın aksine gençler dağın uzağına iner ve geçici bir topluluk kurmak için aralarında mücadele eder. Ancak sorunları bunlarla sınırlı kalmayacak ve Dünyalılar diye adlandırılan, yeryüzünde savaştan kurtularak sağ kalmayı başarmış bazı insanlar, Biçiciler adındaki yamyama dönüşmüş dünyalılar ve dağ adamlarıyla karşılaşacaktırlar.

Kusura bakma böyle kopyala yapistir oldu ama anlatimda kötüyümdür :)

1|1
    0|0
    • :) kendi kafandan söylesen bide cidden izlenmeye değer mi diğer dizilere göre

• buna bir bakasım geldi :D

• @çağdaşyılmaz hahaha tavsiye ederim :D

• Shameless -dram, komedi, aileyi anlatan dizi
    banshee - aksiyon (final sezonu gelecek)

2|1
    0|0
  • once upon a time. Masalların ve sihrin gerçek olduğu yeni bir dünya hangimiz istemez ki?

1|1
    0|0
  • Supernatural

0|1
    0|0
  • shameless izle sana garanti veriyorum pişman olmazsın

1|1
    0|0
    • nasıl bir dizi. ne kadar harika :D

• içinde aşk, drama, komedi, hayata dair herşey var sürükleyici hiçte sıkıcı değil otursan bir gecede bitirirssin o derece güzel

• wouw iyimiş. saol listemde :)

• The Walking Dead, breaking bad, teen wolf bunları da izle ☺☺

0|1
    0|0
    • Walk disinda diger ikisini listeme aldim tamamdir sagol :) ozellikle teen wolfu merak ediyorum

• Ahaha vücut parçaları mutasyon geçirmiş falan😳 anladım 😊

• O degilde isinamadim diyim :)

• Himym ve shameless

0|1
    0|0
    • iyki açıklama yap dedik. önerilerini es geçiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• süpernatural

1|1
    0|0
    • nassı ki

• hiç sıkmıyo kanka ki sıkıldığında sezon bitir bırak çünkü diğer sezon eski sezonları alt edip yeniliklere açılıyorlar

• hee öyleyse iyimiş. bakayım onu izlediğim kadar 5 dizi bitiririm oda ayrı :) sonra belki izlerim

• Breaking bad
    Walking Dead
    List
    Spartacus
    Game of thornes
    Dexter
    Da vinci
    Sherlok holmes
    The 100
    Rome
    Oz
    Viking
    Shemless
    Kubbe
    Ve her gün neredeyse bir yenisi ekleniyor. ;)

1|1
    0|0
  • vikings ve prison break

0|1
    0|0
  • Spartacus, Friends , Shameless

0|0
    0|0
    • Spartaya basladimda erotik dizi cikti iyi mi

• ok thanks :)

• ok rica:))

• Prison break