Kapat

Olmayı istediğiniz meslek nedir?

olmayı istediğiniz meslek nedir? ilkokulda ve orta okulda turizm rehberi olmak isterdım hep liseye geçtim çocuk gelişim okudum üniversiteye geçtim işletme okuyorum ve Şu anpolis olmak istiyorum :)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• ilkokulda doktor olmak istiyordum şuan mühendislik okuyorum bu iş fen bilgisi öğretmenliğine doğru gidiyo galiba

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• fizyo terapi doktoru olmayı isterdim annemin rahatsızlıgından dolayı ama nasip degilmis .. mekatronik muhendisligi okuyorum su anda .. hayırlısı bakalım

0|0
    0|0
  • küçükken hep pilot olmak isterdim ben ama işte hayat şartları

0|0
    0|0
  • mantıklı polis olmanız ülkemizde bir milyon işletme mezunu var :) ben ilk okuldan belli inş müh olaçağım derdim öss tüm terçihlerim inş müh oldu :) 2013 inş müh mezunuyum :))))

0|0
    0|0
  • subay olmayı havacı cok istedim sınavada gırdım ama olmadı nabalım f16 da ucamasakta artık evın catısından balkndan falan ucuyoruz bızde

0|0
    0|0
  • bilim adamı olmak isterdim, şimdi de değişen bir şey yok...

0|0
    0|0
  • ne hayallerim vardı çok güzel özel olan düşünceler

0|0
    0|0
  • aşçı veya pilot dedik su tesisatı yapıyoruz iyimi :D

0|0
    0|0
  • ceo

0|0
    0|0
  • Psikolog olmak isterdim .

0|0
    0|0
  • Çok hayallerim var bakalım ,

0|0
    0|0
  • Bazen futbolcu, bazen subay bazen öğretmenlik. Ben de anlamadım.

0|0
    0|0
  • doktorrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • doktor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olmayı istediğim meslek yok istediğim ve oldugum meslekteyim RESİM.

1|0
    0|0
    • Beybi ressam mısın resim öğrt. misin ? :)

• Ya bişey sorucam ben o zaman.Benim resime hiiç yeteneğim yok sıfır bile değil eksilerdedir yeteneğim. Ama resim çizmek istesem ileride kursa falan gitsem beceremez miyim yetenek olmadığı için ? Yoksa çalışmayla olur mu biraz :)

Zevklidir bölümün ya <3

• Ver gazı ver :D Tamam canıms ben de bunu merak ediyodum çok yardımcı oldun çok teşekkür. :)

• Hukuk.

0|0
    0|0
    • Yıvrummm ögretmenlik ne arar bende :D her ikside oluyor hocalık ressamlık Güzel sanatlar mezunuyum :D

• Ah zevkli olmaz mııı hemde ne zevkli sen kursa başlasan okudugun bölümü bile unutur gidersin. Resime ilgi duyuyorsan Resim çizmeyi az çok seviyorsan hiç vakit kaybetmeden kursa gidebilirsin. Kursta çalışa çalışa elini alıştırıp yetenek sahibi olursun. Çok yeteneksiz kişiler bile hacettepede iç mimarlık okuyor :) Yazın kesin denemelisin hiç olmaz iki üç ay hatta çizimini geliştirip iç mimarlık sınavlarına girebilirsin oooohhhhh misssss ^^ :D

• iç mimarlıkta son yılım ama hep hayalimdi ve malesef hayal olarak kaldı polislik çok çekici bir meslek ya

0|0
    0|0
  • ben büyüyünce astronot olcam teyze

0|0
    0|0
  • kardiologi doktoru veya polis :)

0|1
    0|0
  • aşçııııııı

0|0
    0|0
Yükleniyor...