Sizin Gereksiz Bulduğunuz Turistik #Aktiviteler Var mı?

Sizin Gereksiz Bulduğunuz Turistik #Aktiviteler Var mı?
Sakız Duvarı, Amerika Birleşik Devletleri Washington Eyaletinin Seattle Şehrinin Ünlü ve Görülmeye Değer Noktalarından Bir Tanesidir.

Yeri Pike Place Market'in Altındadır. Sakız Duvarı Olarak Adlandırılan Yer Dar Bir Geçittir ve Duvarlar Tuğla Kullanılarak Örülmüştür.

Amerika Birleşik Devletleri Gum Wall Olarak Bilinir. Duvarların Üzeri Çiğnenmiş Sakızlarla Kaplıdır.

Duvar Market Tiyatrosunun Yanındadır. Sakız Yapıştırma Geleneği 1993 Yılında Unexpected Productions' Seattle Tiyatro Sporu'nun Duvara Sakız Yapıştırması ve Sakız Damlaları İçine de Bozuk Para Yerleştirmesi İle Başlamıştır. Sakız Duvarı İki Defa Kazınarak Temizlenmiştir. Fakat En Sonunda 1999 Yılında Market Çalışanları Sakız Duvarının Turistlerin Dikkatini Çektiğine Kanaat Getirip Duvarı Temizlikten Pes Etmiştir.

Blarney Kalesi / İrlanda (Milyonlarca Kişi Aynı Taşı Öpüp Mikrop Yayıyor..)

Oscar Wilde'nin Mezarı..

St Mark's Meydanı Venice / İtalya (Bizden Çalmışlar..)

Yeni Zelanda'nın Cardrona Şehrinde 1999 Yılında Noel Kutlamaları Esnasında Dört Sarhoş Kadın Tarafından Bir Çiftliğin Çitlerine Sütyenlerini Asarak Başlattıkları İlginç Gelenek Her Geçen Yıl Dahada Artınca Ortaya Bu Trajikomik Görüntüler Ortaya Çıktı.

Bölge Sakinlerinin Sütyen Yolu Olarak Adlandırdığı ve Her Geçen Gün Turistlerin Akınına Uğradığı Bu Yer Yeni Zelanda Hükümeti Tarafından Sütyen Ovası Adı Altında Kayıtlara Geçirildi.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @scorpion026 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Tatil deyince; 5 yildizli otele hapsolup acik bufede tikinip denize girip miskin miskin yatmayi gereksiz buluyorum.. bir yerde 3 gunden fazla kalamiyorum bu aktivite (!) olunca..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• St. Marko meydanının olduğu Venedik paylaştıkların içinde en görülesi yerdir. Çok gittim ama yine de giderim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Adamlar degisiklik olsun diye yakında sictiklari boku dizip turistik yer yapcaklar afedersin

0|1
    0|0
  • Turistlik mekanları oldum olası gereksiz kalabalıktan dolayı sevmem, batıl inançlarımda yoktur. Sanırım Fransadaydı, köprünün üstüne kilitler asıyorlardı çiftler. Aşkın sonsuzluğunu simgelesin falan filan işte. Ağaca çaput bağlamak gibi, ne bileyim, garip ve acizce.

0|0
    0|0
  • Sütyen yolu bayagi komikmiş 😂

0|1
    0|0
  • Bunların hepsi çok gereksiz saçma cidden😂

0|1
    0|0
  • İnsanlar eğleniyor işte, keyiflerine baksınlar. Zannımca tümü gereksiz

0|0
    0|0
  • Hepsi acayip saçma Allah akıl fikir versin. Resmen cozutmuslar 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İzmir SElçuktaki Meryem ana evinde de çaput bağlama yeri var öyle.

0|1
    0|0
  • Turistler tuhaf kaçık kişiler genelde tek gereksiz gördüğüm şey herşeyi fotoğraflamaları saçma şeyleri bile fotoğraflıyorlar

0|1
    0|0
  • Sonuncu baya gereksiz

0|1
    0|0
  • Dilek ağaçlarını gereksiz buluyorum

#Türkerkeğii

1|1
    0|0
  • Domates savaşları varya o bide boğa güreşleri birçok insan oraya gidiyor.

0|1
    0|0
  • ayasofyadaki şu parmak sokulan şey mesela :)

0|1
    0|0
  • ne ilginç şeyler var şu dünyada

0|0
    0|0
Yükleniyor...