Hangi ulkede yasamak isterdiniz?Neden?Turkiye haric????

Hangi ulkede yasamak isterdiniz?Neden?

Tabiki Turkiye diyenler cikacaktir

Diyelim ki Turkiyeden goc etmek zorundasinizl ilk hangi ukeyi secerdiniz?

Güncellemeler:
ya nedenini istiyorum nedeeeeen?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Filistin

çünkü orda hep çocuk olmak istemişimdir toplarla donanımlı bir zırh araca taş atmak çıplak ayakla koşmak, su aramak,ekmek için kilometrelerce yürümek

orda çocuk olamadım ama orda yaşamak isterim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ingiltere , fransaya da italya-roma tarihinden dolayı . ama dünyanın en iyi ülkesi türkiye fakat kimse görmüyor :/

0|0
    0|1
  • ülkemizden başka alternatif göremiyorum ülkemiz cennet 4 mevsimi aynı anda yaşarsın bütün dünya bizim ülkemize geliyor tatile, ben turizimciyim. ve başta almanlar ülkemize ilaç aspirinleri yağmalıyorlar gözlük diş sağlık turizmi kısacası.ülkemiz cennet avrupayıda gezdim arap ülkelerinide.

0|0
    1|1
    • soru detaylari.i bir okusana

• okudum tabikide ama cevabım bu ikinci alternatif yine türkiye zorlamı sana diyeyim ya japon diyeceklerya da rus öncelikle ben değil türkiyem.

• Japonya! Tarihe karşı çok büyük bir ilgim var. Bence Türkler bu Dünyada olmasaydı onlar bu yeryüzünün en Kudretli Milleti olurdu.

0|0
    0|1
  • almanya avusturya wiyana. eger evliysem .. evli degilsem dubai miami

0|0
    0|1
  • Türkiye birinci tercihim ABD ise ikinci tercihim olur..

0|0
    1|1
    • kanunlar kurallar her şey belli bu suçu işlersen cezan şudur. kanunlara uy kimse sana karışamaz..en ince ayrıntılar bile güvence altında...gece geç vakit sokağa çıkma hariç...fakir zenciler 50 dolar için öldürüyorlar..

• yeni zellanda kesinlikle

0|0
    1|1
  • japonya derim ufak tefek kadınlara hastayım çünkü

0|0
    1|1
  • avustralya.. sıcak çünkü

0|0
    0|1
  • türkiye hariç heryer olabilir

0|0
    0|1
  • Yunanistan da yaşamak isterdim gümülcine selanik tarih kokuyordur

0|0
    0|1
  • İsveç. Hem kızları güzel,hemde ibrahimowiç hayranıyım.

0|0
    1|1
  • Afrika Pek Yaşamıyosun Zaten En Fazla Çocukluk Sonra Derin Bir Uyku

0|0
    1|1
  • Türkiyede yaşamak isterdim..

0|0
    0|0
  • slav ülkelerde

0|0
    0|1
  • 1.avrupada yaşam standartları türkiyenin çookk üzerinde nedenmi? burada usta bir işci 1 milyar maaş alırken orada stajyer ögrenciye 600 euro para veriyorlar.. yani 1500 tl ve modern ülke gelişmiş ülke. türkiyede hayat cok zor bizim köylünün %80 i avrupada almanya ve wiyanada. cocuk 18 yasında okulunu bitiriyor bin euro ile işe başlıyor.. amcam almanyada 3.5 bin euro maaş alıyor evlenirsem allahın izniyle avrupada yaşamayı düşünüyorum türkiyede hayat yok..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• ben italya da yaşıyorum zaten Türkiye yi secsem olmaz mı:)

0|1
    0|1
  • brezilya

yakışırım oraya.p

0|1
    1|1
  • Kanada. Sahil yerleşkesi olduğu için.

0|0
    1|1

• Yunanistan.

0|0
    1|1
  • Meksika.

0|0
    1|1
  • neden Türkiye harıç ne bu Türkiye düşmanlığı bu vatan bizim anodoluda yaşamak istiyoruz ve hiç bir yerede gitmiyoruz

0|1
    2|0
    • kizim sen iyimisin yaa ne kotu niyetlisin sadece hangi ulkede yasama hayalin olurdu dedim anlayabildinmi acaba o kit kafan algilayabildimi senin gibi cahiller iste anca provakatorluk yapar

Yükleniyor...