Kimsenin dikkatini çekmeyecek konu ama kitap okumayı sevenler bakabilirler mi?

Genellikle hangi yazar veya hangi tür kitapları okumayı seviyorsunuz? Okuma tarzınız nasıl, mesela kitaba başladığınızda genellikle kaç sayfa okursunuz?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Sabahattin Ali'den sonra Eski Türk Edebiyatı'na da aşık oldum. Kendisinin yeri ve her kitabı ayrı ayrı çok başka olmaklar birlikte, psikolojik romanları çok çok severim. Bir kitabın kendini okutması için biraz da sürükleyici olması gerekiyor. Eğer öyleyse zaten başladığım gün bitiyor. Sayısını hatırlayamayacağım kadar çok kitap okudum. Ve hepsinin kattığı bir şeyler var. Kitaplar iyi ki var :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben genellikle 100- 150 sf okuyorum en az mesela pardayanlara başladım bir oturuşta 340 sf falan geride kalmıştı, kitabı bitirmek için uyumadığım geceler olduğunu bile biliyorum, okuma tarzıım... iki tarafım var hem eğlenmek için okuyorum hem de daha ciddi şeyler okuyorum, onları da okumak için okumuyorum onlarda da eğleniyorum ama diğerleri gibi boş olmuyorlar

0|1
    0|0
    • şu an başladığınız kitap nedir

• hayır ya lise son dediysem sonlarda değil :D 11. sınıfın sonunda diyim o zaman 97 liyim işte yazın 19 olmuş olucam :D 19 de sen o zaman çok büyütmek istiyorsan :D

• :) tamam sorun değil

• Genç kız edebiyatı severim model grubunun kitabını mesela Karen white Sarah jio Kristin Cashore gibi yazarları severim :)

0|1
    0|0
  • ilgimi cekerse bitirmeden birakmam neredeyse. ama cekmezseee 3 yilda da bitebilir ki genelde yarim kalir :)

0|1
    0|0
  • Kitap aşıgıyım.. Kahraman tazeoglu hayranıyım..
    Ve yabanci okudugumda psiko gerilim cok seviyorum en son okudugum kitap FINAL CUT idi :)

0|1
    0|0
  • Fantastik-macera romanları okurum ya da korku. Okumaya başladığımda ise 200-230 sayfa okurum

0|1
    0|0
  • Bilim kurgu ve fantastik severim genelde. Zamanım varsa en az yarısı bitmeden kalkmam

0|1
    0|0
  • Kitabina gore degisiyor. Bazi kitaplar su gibidir akar gider bir bakarsin kitap bitmis, elinden dusuremezsin.
    Bazilarini sindire sindire okumak gerekir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Suç polisiye seviyorum ben. Degisir ya belli olmaz kac sayfa isi

0|1
    0|0
Yükleniyor...