Cem Adrian dinleyen insan çok mu şey kaybetmiştir?

Bence bir insan Cem Adrian dinliyorsa kendine göre çok şeyler kaybetmiştir. Sizce? Sizde görüşlerinizi paylaşın hadi :)

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Oyle gerçekten. .

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende diyorum ki bu adam neden beni boyle icten icten etkiliyor, sebebi bu olsa gerek 😀

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Cem Adriana şart deģil... onun gibi şarkılar yapanları dinleyen bütün insanlar için söylüyorum... derin düşünmek lazım kaybettiğin her şey aslında ya kazandıklarınsa?
    Düşünsene bir herkes yaşayamıyor kaybetmeyi bu dünyada kimilerine nasip olmuyor bazı seyler ama kaybeden diğerlerine göre daha önde daha tecrübeli daha da olgun biri olmaya başlıyor. bak o tarz sanatçılara belki de bizim dilimizden anladıklarından içlerinden kopan herhangi parçalarda kendimizi gördüğümüzden o kadar içimize dokuna dokuna seve seve dinleme sebebi oluyoruz belki de... ama tribe bağladığım için ben pek sık dinlemem o sanatçıları... arada canım istedikçe açar dinlerim biraz sonra bir süre ara veririm :)

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmamak lazim

0|1
    0|0
  • canım cem adrian'ın şu şarkısını dinle herkes bilmiyor bunu orda cevabı var..
    "kaybedecek neyim kaldı ne kaldı..." diye söze başlıyor https://www.youtube.com/watch?v=MJq7m4eHy-U

0|1
    0|0
  • Moral bozukluğuna ve gece uykusuzluguna iyi gelir cem Adrian ♡

0|1
    0|0
  • Dinliyorum ama kaybettigim bisey yok onlar kaybetti

0|1
    0|0
  • Ruhunu, bedenini, duygularını, hislerini kaybetmiştir.

0|1
    0|0
  • bence genelleme yanlış ben sesini sevdigim için dinliyorum mesela

0|1
    0|0
  • Tarif ederdim ama Cem Adrian... Tarif edilemez ki...

0|1
    0|0
  • Her insan için geçerli değil

0|1
    0|0
  • Hayır aksine çünkü adam aynı zaman da insanın kulağını eğitiyo 6 Oktay sesi var yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...