Maddi durumu iyi olan bana kitap alabilecek iyi bir insan var mı?

kitap okumayı. çok seviyorum. fakat bu aralar sıkışık olduğumuz için hiç alamıyorum. eğer böyle ufak bir iyilik için yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Canm nasıl yardım edebilirz

0|0
    0|0
    • okuoku diye bir siteden alışveriş yapıyodum normalde yine ordan sipariş vercem size gelcek sizde kargoyla ban gönderirsiniz :)

• ? Burdamısınız?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kitap almak değil de, evde görmek istemediğim kitapları isteyene hediye edebilirim. Kargosunu ödersin sadece

0|0
    0|0
  • Kitapları her zaman sev bu çok güzel bir şey. Birilerini okurken görmek ne mutlu ediyor beni. Ama buradan birinden beklemeni önermem menfaate çevirirler. Ne de olsa genç bir kızsın dikkat et üzülmeni istemem

0|0
    0|0
  • kütüphaneler var.. okumak çok güzel tabii. ama buradan sponsor aramak yanlış niyetlilerle karşılaştırabilir dikkat et.

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama kutuphaneler cok kisitli kitaplar var. Amacim sponsor aramak degil lutfen oyle soyleme ve dikkat ediyorum tesekkurler :)

• kitaplı günler..

• Interneti ödeyecegine kitap al.

1|0
    1|0
  • Tabi nedemek olurum bende seviyon okumayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Buda dilenciliğin yeni yolumu birde site adı verilmiş eğer kitap okumak istiyorsan elinizde olan okumadığınız kitap varsa bana yollayabilir misiniz denir bu şekilde siteden sipariş et kitap sana gelsin sonrada bana yolla iyi yere dükkân açılmış

0|0
    0|0
  • Telefonun Android'li ise internetinden de okuyabilirsin kitaba gerek yok çünkü
    Ben öyle yapıyorum kitap almak yerine site var ordan okuyorum reklam amaçlı olmasın diye sitenin adını söyleyemiyorum ama var yani...

0|0
    0|0
  • Sen baküye gel kitaplık alayım 😃

0|0
    0|0
  • kütüphaneler var

0|0
    0|0
Yükleniyor...