Ya şu film müzikleri neden film boyunca çalıyor, filmden hiçbirşey anlamıyorum, ne düşünüyorsunuz?

bu film müzikleri neden film bitene kadar sürüyor?

filmden hiçbişey anlamıyorum?

şart mı bu kadar müzik çalmak ?

abarttmadılar mı bu film müziklerini?

Güncellemeler:
ya tüm kanallardaki reyting alan diziler özellikle kanald fox gibi ...
öyle bir geçer zamanki

muhteşem yüzyıl

yer gök aşk

umutsuz ev kadınları gibi...
ya süreklii müzik olmamamalı

ya da muziksiz olmamalı

dengeli olmalı değil mi?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı filmler öyle konuşulanlar bile anlaşılmıyor müzikten ama çok değil o tür filmler .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Film derken dizi kast edilmiş sanırım. 15 dk'lık konuyu 75 dk'da işledikleri için insanlar sıkılmasın diye koyuyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • Delimisin ya aynı sahneyi müziksiz izlesen birde çok yaban geliyor o duyguyu vermiyor.Aynı şekilde sadece müziği dinlesende olmuyor ikisi bir arada olmalı

1|0
    0|0
  • müzik çalması iyi oluyor. Bence müzik olmasa film çekilmez olurdu, çok sade tuhaf olurdu öyle kuru kuru

1|0
    0|0
  • Sanırım iki işi aynı anda yapamıyorsun. bkz: sakız çiğnerken yürüyemiyorum

2|0
    0|0
  • Örnek ver? Müzikal izlemiş olmayasın :D

2|0
    0|0
  • Evet bazen abartıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir film-dizi izlerken hiç fon müziğini abarttıklarını düşünmedim. (Müzikaller hariç, bazen bıktırıyor gerçekten) Bilmiyorum ben mi rast gelmedim. O kadar da film-dizi takip ederim ama.. :)

0|0
    0|0
  • Filmleri müzikleri olmadan düsenemiyorum ben..Hem müzikler sayesinde o sahnedeki duygular,seyirciye daha iyi yansitabiliyor...

0|0
    0|0
  • filmler neler örnek verirmisin ben film ve müziği ayrı düşünemem ama film boyunca müzik sürekli çalıyorsa müzikal olabilir mesela

0|0
    0|0
  • korsan cd mi aldın ki?

0|1
    0|0
  • O kadını izledin mi sen :D

0|0
    0|0
  • hangı fılmler kı?

0|0
    0|0
  • hintlere özeniyolar:):)