Film sonrası nasıl olduğuyla ilgili tartışır mısınız?

Etrafımdakiler film sonrası tartışmayı bilmiyorlar düz mantık izliyorlar sadece buda beni tek izlememe yol açıyor bu yüzden yeni çevre kurmak istiyorum böyle bir club olsa katılırım yardımcı olur musunuz?

1|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir clup bulursan bana da haber ver bende katılmak isterim sinemayla baya ilgileniyorum .

0|0
    0|0
    • malesef bildiğim yok ama olursa haber veririm tabi öncesinde iletişime geçmemiz gerek yoksa nasıl haber vericem :)

• Bulursanız mesaj atabilirsiniz bende arıyorum çünkü bulursam heber veririm sizede.

• anlaştık çok güzel olur

En İyi Erkek Görüşü

• Bende tartışmayı konuşmayı çok severim. Benimde çevremde pek seven ilgilenen yok. İzleyenlerde düz mantık izliyor. Anca hikayesiz aksiyon severler.. Üniversitede güzel sanatlar fakültesine giderdim arada orda haftalık bedava film verilirdi. 15 20 kisilik oturma yeri ve büyük bir ekran. Oranın kadın hocasıyla aram çok iyidi. Muhteşem sanatsal filmler verilirdi. Her hafta oraya gitmek için can atardım. 45lik kadına nerdeyse aşık olmuştum hatırlıyorumda. Adla bulamayacağım öyle harika filmler izletir ve film sonu ayağa kalkıp bize filmi konuşur iyice o havada tutardı. Gerçektende öyle insanlar çok başkalar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben tiyatro öğrencisiyim.. Film izlerken de izledikten sonra da dramaturjisine, oyunculuklara, konuya, verdiği mesaja, değindiği konulara, beslendiği felsefi görüşlere ya da düşüncelere kadar düşünüp tartışıyorum.. Tabii bu bahsettiğim şeyler dediğin gibi bir çok insan yapmıyor.. Ben de oyuncu arkadaşlarımla ya da iyi bir film/sinema izleyicisi olan arkadaşlarımla yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Hiç sevmiyorum o tipleri. Yahu filmi beraber izlemişiz kalkmış bana anlatıyor. Yok şurası çok komikti, yok işte şu sahnede gülme krizine girdim, ay adamın çiçek aldığı sahne çok romantikti, hee birde şey vardıı... Sağol filmi tekrar izlemiş kadar oldum. 😩😩

0|0
    0|0
    • bu dediğin filmi tekrar anlatmak benim bahsettiğim filmin tarzı yapımcılığı kurgusu oyunculuk vs. gibi şeyler

• Evet o olabilir yok konuşmuyoruz biz 😄

• bu kötü oldu halbu ki sinemanın filmin temeli böyle anlaşılır sadece duygu bazlı konusu değil yani

• ben trtışım benimle tartışmaya girecek birisini bulursam

0|1
    0|0
  • Evet. mesela ben film baslarken bir sonraki hamleleri anlama yoluna giriyorum birde

0|1
    0|0
  • Ben tartışırım :) Arkadaşlarımla çok konuşuruz. Bak şöyle olmasaymış, şöyle olmuş, şurası kötü, şu filme benziyordan tut da diğer bütün şeyler :) Bence tartışmayınca çok düz hava da kalıyor film :)

0|1
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ve tek izliyorum filmlerimi ben heralde fazlayım etrafımdakilere göre onlar sadece film izlemek için gidiyorlar

• bil miyorum var mı ama yoksa bu tarz konular için sinema aktiviteleri olması gerek sinema filmi severler için :)

• Hiç bilmiyorum.

• Tartışırım

0|1
    0|0
  • Nedense ben izlerken yorum yaparım bazen filmin yarısı yalan olur

0|1
    0|0
  • Tartışırım tabiki , öylesine bakmaya gitmedim sonuçta

0|1
    0|0
    • sinema sektörü bu düşüncelerden yararlanması gerek aslında öyle değil mi?

• evet ama benimle aynı fikirde değilse kulağına burnuna patlamış mısır sokarım

0|0
    0|1
  • Hayır filmin konusunu bile açmam

0|0
    0|0
  • Film sonrasi yorum kulübü mü

0|0
    0|0
  • O dediğnde filmlerde olur anca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1