Bursa 'da ücretsiz gitar dersi isteyen?

Merhaba arkadaşlar Bursa da gitar dersi almak isteyen var ise bana ulaşsın. Hiç bir beklentim yok. Her evde bir kişi enstrüman çalıyor olsa bu savaşlar olmaz...

Güncellemeler:
05355125888 whatsapp ya da mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• been.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun kardeşim.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler diğer şehirlerde ikamet eden gitarist arkadaşlarım da var onlarla da diyalog halindeyim. Amacım türkiyenin ğer bir köşesinde ücretsiz gitar dersi vermek kişisel gelişimi arttırmak.

• NE kadar güzel birşey ücretsiz olması. Biliyorsun insanlar paraya tapıyor bedava diye birşey kesinlikle kabul edilmiyor vermeye gelince :D

• Ben üzerime düşeni yapmaya çalışıyorum gerisi katılmak isteyenlere kalsın :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok guzel, sizin gibi insanlar hep olsa keske, ilk önce ön yargili davrancaktim fakat son yazdiginizi okuyunca kalbime dokundu resmen, yurt disinda yok mu kolunuz 😊

0|0
    0|0
    • Şu anda Türkiye de böyle bir etkinlik yapmaya çalışıyoruz eğer ki olumlu bir karşılık alabilir isek Almanya/Berlin - Fransa/Paris te de olabilir. Yeterki katılımcı olsun :)

• Sen nerde ders veriyorsun peki

0|1
    0|0
    • Katılımcı sayısına uygun Derslikler var ek derslik te açabiliriz yeter ki katılım olsun.

Erkekler Ne Diyor 3

• İzmirde olsaydın keşke, şu an telefonda konuşuyor olurduk hocam. Teşekkürler yine de.

0|0
    0|0
  • Savaşlar olmasa hayat çok monoton olurdu.

0|0
    0|1
    • sende benim gibi 11 ayını beraber geçirip abi bildiğin 3 dk önce sigara verdiğin komutanını hain bir pusu da kaybedip 2 gün sonra toprağa kendi ellerinle gömüp geride kalan 4 yaşında ki yavrusunu evinin direği için göz yaşı döken bir eş ve annenin elinden alsa idin bu tarz bir düşünce de olmazdin ama sende insanlık ne gezer böyle bir şeyi yazdığına göre sendeki insanlık duygusu o şartlar altında bile etkilenmezdi...

• Gerçekten ılımlı ve insanların düşüncelerine saygılı birimisin diye merak ettiğimden bu görüşü yazdım. Sen de hemen nasıl birisi olduğunu belli ettin.
      Bu cevabım ve dünya görüşüm arasında en ufak bir benzerlik yok...

• savas ile ilgili Yaşadıklarımı bilemezsin daha büyük bir tepki vermemek için kendimi zor tuttum benden sana bir tavsiye kişileri biraz tanımadan bu şekilde yaklaşma...

• benim şehrimde olsaydın direk gelirdim:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...