Bir kaç birşey karaladım sizce güzel mi?

1 = Bügün diğer günlerden farklı sessizlik kapladı etrafimi ve sana bakarken gülümseten insanların yoklugu ısıksız gecenin vermiş olduğu hüzün viran olmus gönlümden kopan ciceklerin acıları ve sen artık isyan etmiyorum benden gidişine akıttığım gözyaşlarıma yaptığım hatalara bu sabah fotoğrafinla uyanmadım annesini kaybetmiş cocugun yaşadığı acıları yaşamadım...

2 = gökyüzüm gibi yasatırım gülümsediğinde günesim dogar uzulduğunde siddetli fırtınalar kopar icimde canın sıkkın die kuraklasır icim dokunduğumda martılar havalanır duygu bulutlarımın ardından göz göze gelsek gözlerinin rengi gokkusağımın ortasına oturur ben o gökkusağının bittigi yerde en kıymetli hazinem diye onu ararım da dahada sevmesse onun ayıbı

Güncellemeler:
güncell
gncll

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Allahını seviyorsan nokta ve virgul kullan. Gözümden kan geldi üstad

0|1
    0|0
    • :D imla kurallarına uymamak düzyası seklinde yazmak daha iyi yarım sonucda tamamlandığında düzenleme yapmak daha mantıklı

• Gelistir kendini umudunu kaybetme

0|1
    0|0
    • bunlar iş yapmaz yani :D doğrumudur

• Dostum, sen evrenin en kendini gelistirebilen varlıgı insansın. Kendi gozundeki degerini kaybetme, iyl kotu insanın bekirkedigi kavram, bu senin saheserin

• projektör gibi var var

0|1
    0|0
Yükleniyor...