3 Idiots filmi eğer Amerika yapımı bir film olsaydı nasıl olurdu?

3 Idiots filmi eğer Amerika yapımı bir film olsaydı nasıl olurdu?

Güncellemeler:
Bence mutlaka aamir khan ile o kız arasında bir seks sahnesi olurdu. Öğrenciler kızlar hakkında sürekli açık saçık konuşurdu. Aamir khan bu dünya düzenine dayanamaz intihar ederdi 😄

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir kere fakirlik ekran karşısına yani bizlere bu denli yansıtılmazdı sırf arka fon için ağlayabileceğimiz müzikler olmazdı diye düşünüyorum bu arada ben Amir Khan hayranıyım ❤

1|0
    0|0
    • Ama hindistan fakir amerika değil tabiiki fakirlik olmuycak.

• Zaten bende bunu demeye çalışıyorum amerikada fakirlik pek olmadığı için bizlere bu denli yansıtamazlardı demek istiyorum :)

• Tamam😄😄

Erkekler Ne Diyor 12

• Ama onun o çekildiği yerler falan ayrı güzel, müzikleriyle, hepsiyle 4x4lük. Ondan dolayı amerika o tadı veremezdi ama kesin oscar alırdı o film.

1|0
    0|0
  • Rekor üstüne rekor kırar, ödül üstüne ödül alırdı. Hak ettiği değeri görmeyen bir film. İnternet olmasa, çok daha az kişinin haberi olacaktı. İzlediğim en güzel filmlerden biri.

1|0
    0|0
    • Türkiyede hakettiği değeri görüyor bence. Çok ünlü bir film.

• Bence yeteri kadar görmüyor. Beş para etmez aksiyon filmlerine bile, hiç vakit kaybetmeden Türkçe dublaj hazırlayanlar, bu filme 5 yıl sonra dublaj yaptılar.

• seks en başta gelirdi. lüks arabalar disko bar vs mutlaka olurdu. ama bu kadar güzel olmzdı

1|0
    0|0
  • Bu kadar keyif vermezdi maddiyata aşırı düşkün tamamen ticari bir film olurdu ama şimdiyse vazgeçilmez izledikçe izlenebilen bir film halinde

1|0
    0|0
  • bu kadar guzel ve anlamlı olmayacagı kesin :)

1|0
    0|0
  • Rutin ve sıkıcı aptal gençlik filmi olurdu. Çokyaşa boliwood :)

1|0
    0|0
  • aynı samimiyette olmazdı !!!

1|0
    0|0
  • Var zaten Amerikan yapimi (tüm geri yonleriyle! ) "3Idiots" adında çakma ve berbat...

0|0
    0|0
    • Vallamı link atar mısın?

• Google'a "3 idiots American" yazinca cikar.
      DVD satın almıştım orjinal versiyonunu izlemek için ( öneri uzerine) karşıma o film çıkmışti. Oneren arkadasimi arayıp küfür basinca olay ortaya çıktı farkli bir versiyon almisim :)

• Ama tavsiye etmem rezalet 15dk dan sonra kapattım.

• İyi ki Bollywood yapımı, iyi ki Aamir Khan oynamış.. :)

0|0
    0|0
  • Ne olurdu ki

0|0
    0|0
    • Ben de onu soruyorum.

• Aslında bir ankette türkiyede en sevilen filmlerden seçilmiş. IMDB 250 de ve puanı 8.4. Sinemalar puanı da 8.8 ama yine de sen bikirsin tabi. Film izleyen birinin bu filmi duymama olasılığı yok.

• Ala alaaa bak sen böyle söyleyince iyice merak ettim bir inceleyim ben bunu

• daha kısa olurdu...

0|0
    0|0
    • Ben konu ve işleniş bakımından demiştim.

• kesin cinsel şeyler olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Amerikan okullarındaki gibi dolaplar gözden kaçınılmaz olurdu ve aslında böyle bir fil olmazdı çünkü Amerika da mühendislik hastalığı yok ama hindistan mühendisliğe takmış durumda

0|0
    0|0
    • Ama çok iyi yazılımlar yapıyolar. Dünyanın en hızlı gelişen 2. Ekonomisiymiş marsa uydu yollamışlar.

• Orası öyle ama bu filmde işlenen konu hindistan daki mühendislerin başarısı değil

• 3 kere izledim konuyu iyi biliyorum.

• seks dışında bişey olmazdı gibi geliyo

1|0
    0|0
  • 3 idiots filmine baktim yarisina gelmeden vazgectim berbat bence

0|0
    0|0
    • Yarısına gelmeden anlayamazsın film kültürü olan insanlar böyle yapmaz. Imdbden 8.4 sinemalardan da 8.8 alan bir filme berbat demek çok garip.

• belliki filmi cok begenmissin ama benim daha basta ilgimi cekmiyen film film degildir yani nede desen fikrimi degistiremezssin. Kim nasil isterse oyle degerlendirsin onemsemiyorum..

• Alttaki yorumları okursan insanların bu filmi ne kadar sevdiğini görürsün. Tabiiki sevmek zorunda değilsin ama bu kadar sevilen bir filme berbat demek hakaret etmek çirkin bir hareket.

Yükleniyor...