Hollywood son zamanlarda gerçekten çok kötü filmler çekmiyor mu?

Film dediğin duyguya düşünceye hitap edicek. Sona zamanlarda avengers olsun iron man olsun jurassic world olsun oyunculuk yok duygu yok basıyolar efekti gişe rekoru kırıyo. Son zamanlarda bollywood ve avrupa sineması tercih etmeye başladım. Bollywood ilerledikçe hollywood geriliyor gibi.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın eskisi gibi değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben uzun zamandır sinema izlemiyorum geçenlerde izleyim dedim sıkıldım. Genelde anime izlerim öneririm.

0|0
    0|0
  • iyide senin bahsettiğin filmlerin hepsi fantastik ve bilim kurgu dalında bunlarda efekt yüklü olacak tabiki sonucta uyarlanmış bir durumu anlatıyorlar gerçekte var olmayan dram komedi veya romantik filmlerde duygu olur biraz mantıklı ol lütfen ve herkezin sevdiği tarz farklı bundan dolayı gişe rekoru kırıyor olabilir mi?

1|0
    0|0
    • Tamam diyorumki artık bilim kurgu filmleri ilgi görüyor ve ben onlara sanat olarak değil efekt olarak bakıyorum.

• En azından gerçek sinemaseverler sevmiyor.

• bende sinema severim hatta tercihim saydıklarınbilim kurgu fantastik öncülerimdendir oyunculuk sadece duygudan mı ibaret senin için efeckte karakterize olmuş bir oyuncu filmin duygusunu tek başına sırtlaya bilir ve ayrıca efeckt sürükleyiciliğini arttırır bir filmin ve oynanan her filmde büyük beyeni kazanır bütcesi düşük filmlerde ve konusu zayıf filmlerde bir başarı beklemek olmaz oyunculuk olsun konu olsun efecktler olsun

• Hasstir lan ordan herkes yanlis bir sen dogrusun

0|0
    1|0
    • Batı özentilerini pistten alalım😄

• Abi hayatında 100-200 filmden fazla film izlemeyenler popüler kültüre ayak uydurmak içim ayda 1 sinemaya giden orda da alacakaranlık izleyen tipler sinemadan konuşmasın yaaa 😄😄

• Teknoloji, görsel etki.. zaten senaryoda yok pek hep çizgiroman çekiyorlar... o yüzden isveç filmlerini ve eski filmleri daha çok severim.

0|0
    0|0
    • Ben de bu ara bollywood ve arjantin filmlerine sardım.

• Lotru çok abartılmış buluyorum. diğerleri iyi personayı izlemedim.

• Doğrudur. Orjinalini okuduktan sonra Türkçesini okurken hissettiğimi filmi izlerkende hissettim ama kitaptan uyarlanan en iyi film diyebilirim (kendi tarzında).

Kızlar Ne Diyor 2

• Saydigin filmlerin hepsi aksiyon. Bu filmlerden nasil bir duygu bekliyorsun tabi ki gorsel efekte onem verecekler. duygu istiyorsan son şans filmini izle. Izledigin filmlerin turunu degistir. Bollywood konusunda haklisin ama hollywood'u da kucumseme

0|0
    0|0
    • Küçümsemiyorum ama kesinlikle 2000lerden sonra büyük bir düşüş yaşadı hollywood. Eskiden titanic , Forrest gump gibi filmler hit olurdu şimdi ise avengers, hızlı ve öfkeli.

• Dediğim şeyle aynısını söylüyosun başarılarının sebebi yetenek değil film duygularımızı harekete geçirmiyor. Film izledikten sonra bişeyler hakkında düşünmüyoruz. Gişe rekoru kırmalarına sinir oluyorum. Sadece efekt.

• Senin istedigin tarzda var ama pek duyulmuyor basari elde etmiyor.

• yoo bence halen güzel filmler cekiyor

0|0
    0|0
    • Mesela?

• Yaaa tamam onda da çok fazla efekt yok ama konusu saçma imdbsi 6.4. Yani eskiden harika filmler yaparlardı Forrest gump, a beautiful mind, gladiator gibi...

• sende bişey beğenmiyosun bacım

Yükleniyor...