Sizce günlük rutin olarak yapılması gereken seyler nelerdir?

Sizce günlük rutin olarak yapılması gereken seyler nelerdir? ikitap okumak ve diş fırcalamak gibi her konuda olabilir sizce basarılı ve saglıklı bir insan rutin olarak neler yapmalı

Güncellemeler:
Aslında zorunlu ihtiyaclarddan bahsetmiyorum tabiki yemek yeme uyuma ve tuvalet ihtiyacımız oldugunu biliyoruz mesela gazete okunmalı gibi ya da bir arkadasımla konuşmalıyım gibi ...

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• en az 50 sf kitap okumak

1 saat spor yapmak(her gün değil, 2 günde 1)

düzenli beslenmek

biri günlük demiş, günlük formatı olmasa da her gün 1 sf yazılmalı

dua etmek

arkadaş ve aile ortamı

kelime ezberlemek

kişisel bakım

ev temizliği

branşınla ilgili akademik çalışma

herkes bir şeyler katabilir..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kesinlikle birkaç sayfa da olsa kitap okunmalı

Enaz 30dk yürünmeli

Haberler mutlaka takip edilmeli

Zaman varsa bir tane film izlenmeli

Evcil hayvan varsa onlarla ilgilenilmeli

Enaz bir konu hakkında araştırma yapmalı.

Hobi varsa onunla ilgili uğraşmalı yoksa hobi edinmeli

1|0
    0|0
  • 3 öğün yemek 1 öğün de mevye yemeli

her gün duş alıp diş fırçalamalı tuvalete çıkmalı

yürüyüş yapmalı biraz sonra beynini çalıştırmalı bu ders çalışmak olur bulmaca çözmek olur

günün belli bir saati kitap okumaya ve gazete okumaya ayırılabilir (malesef bunu ben yapmıyorum)

sonra her gün insan içine çıkmalı insan sosyal olmalı

sonra insan hani her gün olmasa da para kazanmaya çalışmalı gideceği bir işi olmalı

tamam gün bitti zaten :)

2|0
    0|0
  • akşam başını yastığa koyunca o günün muhasebesini yapmak (bugün neler yaptım ne kazandım ne kaybettim kiminle konuştum kimi sevindirdim kimi üzdüm gibi)

1|0
    0|0
  • 2 bira içilmeliii illaaaki !

1|0
    0|0
  • iş ortamı varken günlük rutin herşeyi yapabilmek imkansız

1|0
    0|0
  • nefes almak çok monoton doğduğumdan beri alıyorum çok rutin :)

1|0
    0|0
    • diğer monoton olanlar ve monoton olmasını itedklermse su yemek içmek tuvalat uyumak yürümek bakmak duymak vs. monoton olanlar bunlar :) olmasını istedklermde mast. :( bu monoton olmasada olur arada bir en tatlısıdır ama tek yapmak istemiyorum artık :) gezmek kafa dinlemek dünyadan uzaklaşmak...

• diş sabah akşam ihmal edilmemeli ogün fırçalama imkanım yoksa strese girerim

1|0
    0|0
  • Tuvalet,Yemek,Uyku

1|0
    0|0
  • Uykudan uyanmak, yemek yemek, çalışmak, spor yapmak, muhabbet etmek, uyumak , haftada en az 3 gün sevişmek ya da mastürbasyon ve varsa diğer hobilerin(pes oynamak, bowling oynamak gibi)

0|0
    0|0
  • gereksiz sacma sorular sormamalı heleki buradan aldıgın cevapları uygulamayacaksan hiç

0|0
    0|0
  • sabah 9 uyan kahvaltı saat 10 sex 11 çiş 12 yemek 13 sex 14 vitemin 15 sex 16 yemek 17 sex 18 çay kahve 19 sex 20 duş cart curt 21 yemek 22 dışarı gezme tozma 23 sex Saat 24 : Yatış.

0|0
    2|0
  • en az 15 dk da bir sigara :D:D

1|0
    0|0
  • Gunluk yazmak.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...