Bir şarkı sözünde duydum "Kirpiğin kaşına değdiği zaman" ne demektir?

Bir şarkı sözünde duydum anlamını merak ettim. İnternetten baktım ama değişik cevaplar var. Sizlerin fikirlerinizi bekliyorum..

Güncellemeler:

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• deminden beri düşünüyorum walla ne düşünerek yazdı yaaa

kirpiğinin uzunluğundan mı etkilendi acaba:))

0|0
    1|0
  • uzun kirpik güzeldir. aşağı doğru bakan bir kişinin bakışlarını kaldırdığını düşün. kirpikleri kaşlarına değdiği zaman hoş bir görüntü oluşur.

0|0
    0|0
  • Turku soyledir,

Kirpigin kasina degdigi zaman bekleme sevdigim vur beni beni...

Kirpik kasa cok yakin ya ve hizlica atiorum iki uc saniyede bir degio ya yaklasior ya

Turkude de demek istiorki en yakin en hizli kisacasi tez zamanda vur beni diyorr...

Safagi sevdanin soktugu zaman diyardan diyara sur beni beni... Harika bi turku ayrica severim (:

0|0
    0|0
  • saçma sapan salakça yorumlar yazmayın bir soru sorulmuş bu kadar laşkalaşan bu kadar seviyesi yerlere düşen cevaplar görmedim bilmiyorsanız yazmayın burada anlatılmak istenen aşkın doğallığı saflığı ve gerçek aşk burada kirpiğin kaşına deydi derken eğer gözüm senden başkasına kayarsa demek istiyor.

0|0
    0|0
  • sabah hazırlanırken rimel sürüp kıvırırsın kirpiğini kaşına kdr değer. sabah saatini kastediyor olsa gerek. hem ne demişler sabah güneşi rimelliye, akşam güneşi güzele :D

0|1
    0|0
  • rimel sürünce degiyor, iskence gibi ): kuruyana kadar asagi bakmak zorunda kaliyorsun aksi takdirde karalar icinde kaliyor kas mas

1|0
    1|0
  • Kirpiğin kaşına değdigi zaman bekletme sevdiğim vur beni beni
    Yani bana sinirlenip kızcağın zaman vur beni sevdiğim
    Sonucta insanlar sinirlenip kızınca kaşlar çatılır ve kirpikler kaşa değer :) ımm bn bunu anlarım

0|0
    0|0
  • Kaş ile gözü güzel demek bakışını yukarı kaldırdığında kirpikler ahenkle dans eder bizim kara yağız genç oğlanlarımız da böyle aşık olup yanık türküler eyler.

0|0
    0|0
  • Ben şunu merak ederim.O zaman ne gördü de gözleri faltaşına döndü? O görüntü daha ilgi çekici bence bu görüntüden.

0|0
    0|0
  • Gözü açılmak mı :S

0|0
    0|0
  • Benim kirpiklerimden bahsetmiş hahaayyyyyyyyy

0|0
    0|0
  • çok coolsn diyr :D hahahaha hangi bu şarkı ya :D

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Çıkmaz (gelmez) ayın son Çarşambası demek.

0|0
    0|0
  • Kırmızı kar yağdığı zaman ile aynı kapıya çıkıyor .

0|0
    0|0
  • Şok olması :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...