Aranızda pasaport çıkartanvar mı?2013 yılında

ben pasaport çıkartıcam fakat internette belli ücretler harç bedelleri var fakat bunun dışındad herhangi bir masraf vs çıkıyormu acaba.genlde oraya gidince bilirsiniz ona buna ayrı para isterler.ve kaç zamanda çıkıyor

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tek seferde bankaya yatırıyosu, 500-600 TL arası. Başkada herhangi bir ücret yok. Emniyet müdürlüğüne müraacattan sonra 10 gün içerisinde adresine geliyo cancazım.

1|0
    0|0
    • çok sağolunda gereken belgeler kısmında bir form var onu emniyettenmi ne alıyormuşuz sonra dekontlarıda yanımıza alıyormuşuz resmide.bu şekilde büroya gidiyormuşuz internetten baktımda

• Randevusuz kabul etmiyorlar. Sana en yakın Emniyet müdürlüğünün internet sitesinden alıyorsun randevuyu.

• çok sağol

Erkekler Ne Diyor 4

• en fazla 500 lira tutar.

defter harcı ve pasaport harcı.

resim vs. toplamda 500

unutma 10 senelik al. sonra ugrasmazsın

0|0
    0|0
    • evet evet 10 senelik almam laızm.sanırım pasaport büro amirliklerine gidip belge almam lazım önce değilmi.

• Pis yerlerine gitme zaten. heykelleri görmeye güzel yerlerine falan git. ganjda ne işin var yani. tac mahali gör ki iyi ki geldim de.

• sağol yardımların için.ama hindistan bana uymaz.

• Fotoğraf parası falan da var onları da ekle.

0|0
    0|0
  • Yazan masrafın dışında bir şey çıkmaz. Ben 2012 sonunda çıkarttım, kısa süreliğine 10 senelik 400 lira civarındaydı. Hala geçerli mi bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • 513 mü ne birde 72 tl bir bedel var 2013 yılında bunlar belirtilmiş.on yıllık çıkartayım diyorum

• Tabi tabi 10 yıllık çıkartın, bir daha böyle angaryalarla uğraşmazsın hiç olmazsa. 2 - 3 günde de gelir zaten. Sevmiyorum bu vize pasaport işlemlerini :)

• bende hiç sevmem inanın bana

• 500-600 TL arası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...