Çocuğunuz; Dünyaya Nasıl Geldiğini Sorarsa Ne Dersiniz ?

Çok meraklı bir çocuğunuz var ve size nasıl dünyaya geldiğini soruyor. Ona, "Seni Leylekler Getirdi" demeden nasıl açıklarsınız ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Malum evlendiğimiz zamanlarda çocuklar teknolojiyle iç içe doğacak. O yüzden bu şekilde açıklardım ;

Annenle bir cyber cafe’de karşılaştık. Bir iki bakıştıktan sonra bu cyber cafe’nin müsait bir yerine geçtik. Ben memory stick ile, USB’den bir bağlantı kurdum. Annen bu fırsatı iyi değerlendirerek memory stick’den birkaç download yaptı. Bu dangalak baban da, bir iki upload yükledi. Amaa, heyecandan firewall kullanmayı unuttuğumuz aklımıza geldiğinde iş işten geçmişti. Ondan sonra da, ne edebildik, ne de cancel. Sonuç olarak da, dokuz ay sonra ortaya felaket bir virüs çıktı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• oğlum soruyordu çok, biz allaha dua ettik allahım çok tatlı bir oğlumuz olsun dedik allah da seni bize verdi diyoduk.

2|2
    1|0
  • Babanla seni cok istedik. Cok uslu olduk hep soz dinledik, Allah da bize seni verdi. :D bu kadar

0|1
    0|0
  • Anlayabileceği ölçüde gerçeği söylerdim ..

0|0
    0|0
  • baban karnımı öptü içinden sen cıktın derim:)

0|1
    0|0
  • Babana sor derim.

0|0
    0|0
  • Açıkla babası derim.

0|0
    0|0
  • Evlatlik aldik derim otursun aglasin

0|0
    0|0
  • açarım bir film izleyip öğrensin ne uğraşacagım:D

0|0
    0|0
    • Nasıl bir fantazidir bu ya :D

• :Dımm-öfff diye ıkıncalı kelimeler yerine bu daha iyi.psklojisi çöker mi bilemem.hem bu devirde birde bizim çocuk büyüyene kadar kendi benden bilgili olur.

Erkekler Ne Diyor 8

• Olabildiği kadar dürüst ve mantıklı gerçeği anlattım şimdi her şeyi olması gerektiği gibi dosdoğru biliyor ve orada burada saçma sapan sorular sorarak öğrenmeye çalışmıyor.

0|0
    0|0
  • oğlum çok uğraştm seni bulmak için. gece gündüz çalıştım derdim :)

1|1
    0|0
  • yaşına göre biz çok dua ettik allaha diyebilirim

ya da anne ve baba sarılarak uyurlar sonra çocukları olur gibisinden bişey

0|0
    0|0
  • Çok bilimsel bir dille açıklarım bir bok anlamaz.

0|1
    0|0
  • annenle birbirimizi çok sevdik öyle işte... Derim

0|0
    0|0
  • Kondom kullanmadım der giderim asdfghjk

0|0
    0|0
  • Denizde bulduk seni :)

0|0
    0|0
  • ben senin baban değilim derim