İlk defa anime izlemeye başlayacağım kendime liste hazırladım. Eşlik etsenize bana be:)?

Merhaba merhaba
Böyle benimle her gece açıp anime izleyecek var mı yalnızlık dürtüsü müdür bu nedir anlayamafım şimdi neyse hadi bir şeyler izleyelim

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ghost in the shell izle. Anime pek sevmem ama bu dediğimin kurgusu hikayesi ve işleyişi harikaydı. Sürükleyici benim için.

1|0
    0|0
    • Film de önerebilirsin

• Teşekkür ederim, anime dışında demek istedim

• Utvandrarna, güzel bir isveç filmidir. Seri halindedir 3 film. Bunun dışında unutulmazfilmler diye bir site var oradan da sağlam filmler izleyebilirsin. Jason bourne serisi var mesela favorimdir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bendr benle birlikte izleyecek biri olsun isterdim hep :) istersen birlikte izleriz. bir ara death note a başlamıştım. Yarısında bırakmak zorunda kalmıştım. Öyle kaldı devamda edemedim. Yalnız gerçektende çok iyi bir animeydi.

1|0
    0|0
    • İşte bunları duymak süper! :) Death note izlemeye başladım ben, 8. Bölümünde uyuyakalmışım ☺️ Ulaşıyorum

• Anime izleyerek uyumak <3 süper :)

• Zor olsa da galiba dönüyorum sana
      Gel dersen hemen
      Çağırmazsan geçerken
      Yerle gök arasında bir yerde

Sen beni tanımazsın
      Severim de söylemem
      Sen beni uzak sanırsın
      Bilirim söz dinlemem

Ah bu ben kendimi nerelere koşsam
      Saklansam bir yerlerde gizlice ağlasam
      Ah bu ben kendimi nerelerde bulsam
      Çekilsem sahillere hayaller mi kursam

• otel transilvanya 1-2 ejderhanı nasıl egitirsin iyi bir dinazor çılgın hırsız 1-2 croodlar
    cizgi dizi istersen çocuklugumuzdan kalan pokemon kaptan tusubasa power rangers
    listeyi uzatabilirim ama uzun sürer yeterli sanırım

1|0
    0|0
  • Etmicem

0|0
    0|0
  • Animeyi bilmemde, seninle her gece p*rno izleyecek bir suru kisi bulabilirsin. Yalnizliginin caresini googledan hizli bulurum.

0|0
    0|0
  • o ne be?

0|0
    0|0
  • OtakuyuZ zaaaamqi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu ara anime izleyesim olduğu halde beğenemediğimden izleyemiyorum. Listeni paylaşırsan belki izlemediğim seriler varsa bana da yardımcı olursun o konuda. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...