Kapat

Illuminati denilince akliniza gelenler??

soru acik ne dusunuyorsunuz varmi boyle bir sey?sanatcilarin kliplerindeki semboller falan bu kisiler bunlardan habersizmi ?yoksa o kisilerde onlara hizmetmi ediyor?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence alaya alınmaması gereken bir konu bence böyle şeyler var hatta çok gizliler ve şuan da bizim uğraştımız boşyerlere yöneldiriyolrar akıllı insan her zaman sorun çıkarırı bu kadar basit aptal insan herşeyi yapar ne güzel demiş castro özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun olan kölelerdirr

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır! Elbette ki onlar adına çalışıyorlar. Yoksa yukarda fazla kalamaz bu şarkıcıların çoğu, zaten Michael Jackson'uda bitiren onlar. Artık ''they don't care about us'' demeye başlayınca adamı bitirdiler.

Burada yazmak ile sayfaya sığmaz o kadar insan var ki; çoğuda tepelerde oturanlardan oluşuyor.

0|0
    0|0
  • birşey izlerken her köşesini incelemiyoruzki nasıl beynimize işlenecek etkisi olmaz gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • rihanna...

0|0
    0|0
  • adnan oktar

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• ömer çelakıl denen gereksiz

0|0
    0|0
  • geberesiceler ! ! ! ! ! ! ! ! !

0|0
    0|0
  • çok sardım sanırım bunlara araşrıta arastıra her yerdeler abi

0|0
    0|0
  • İlluminati demeye çalışırken sandalyeden düşen cocugun videosu geliyo aklıma.

0|0
    0|0
  • Zekeriya beyaz. piramit içindeki göz onun gözü sizi görüyorum mesajı veriyor iki tane yapıcaklarmış piramit içinde gözü ama şaşı göz anlarlar diye tek yapmışlar.

0|0
    0|0
  • üçgen. Bi dakka yoksa pink floyd ... :D

0|0
    0|0
  • nihat doğan

0|0
    0|0
  • ii arastırırsan oyle bır seyın oldugunu anlarsın kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...