Yerli mi yabancı filmler mi daha iyi?

ben türk filmi severim yabancı antin kuntin mi dersiniz yoksa bizimkilerde iş yok yabancı sinema en iyisi mi dersiniz :) ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yerli eğer senaryo kötü ise at çöpe yabancılarda bu çok nadir ama 2sini de izlerim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eski Türk filmlerini severim ama daha çok yabancı filmleri izliyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bollywood tercihimdir genelde. 150den fazla izlemişimdir. Ama vaktim çok yoksa kısa filmler olan Hollywood filmlerinide tercih ediyorum. Bollywooda göre kısa oluyorlar. Türk filmlerinden de çok beklediğim filmler olursa, örneğin Kolpaçino bana göre efsanedir. Veya geçen izlediğim Kafes filmi gerçekten izlemeye değerdi.

1|0
    0|0
  • Turune gore degisiyor yani yabanci filmler elbette genelde daha kaliteli oluyor ama yerli mizahi, drami falan da seviyorum. Bizim filmlerimiz de final yapamama sikintisi disinda genelde guzel.

1|0
    0|0
  • yabancı <3 :)

1|0
    0|0
  • Yabancı tabi

1|0
    0|0
  • Bende türk sevmem yabancı izlerim hep :) ama bazı türk filmleri gerçektende süperler

0|0
    0|0
  • türkler film çekmesin , yeşilçam lafım size değil şimdiki maymunlara

0|0
    0|0
  • yabancı tabikide

0|0
    0|0
  • Türk filmi olarak GORA derim, onun dışında yabancı film iyidir.

0|0
    0|0
  • Yabancı filmler izlerim genelde. Ama eski yeşilçam filmlerini de çok severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• En çok bilim kurgu izlediğim için yabancı filmler. Bizimkiler belki komedide iyi diyebilirim belki ama

1|0
    0|0
  • Aman bana ne ://

1|0
    0|0
  • yabancı film :D

1|0
    0|0
  • Ya bizimkiler film mi allah aşkına saçma sapan iki insan bulunca film cekiyorlar

1|0
    0|0
  • Yabancı bence.

0|0
    0|0
  • Yerli :)

0|0
    0|0
  • Yabancı Herzaman❤

1|0
    0|0
Yükleniyor...