Kına gecelerinde ne yaparsınız? Kına gecesi anılarınız neler?

Kızlar, kına gecelerinden aklınızda kalan anılar neler? Kına gecelerine gitmeyi sever misiniz?

Erkekler, kına geceleri yapılırken siz neler yaparsınız? Kına gecesine gitmek ister miydiniz?

AlemFM'de Nihat'ın programında bu konuyu işliyorlar şu anda...programa göndermeyi düşünüyorum cevapları

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• en mühim kısmı gelin adayının ağlatılmasıdır. Birdefasınde kızı ağlatmak için uğraştılar, acıklı türküler söylediler, kız ağlamıyor, uğraştılar, kız ağlamıyor. Sonunda bir kadın eğilerek kıza hadi artık ağla demek zorunda kaldı. :)) biz çocuktuk o vakit.

0|0
    0|0
  • Ortamdaki herkesi kınarım, sağduyuya davet ederim. Sonra kendinizi alemfm'e malzeme ediyosunuz gelin etmeyin falan derim bi de kınadaki zenginlerden borç isterim...Öğrenciyim ben.

0|0
    0|0
  • hatun kesrim öyle boş boş

makyajlı felan oluyorlar değişik bi ortam oluyor hani

bide kına yakılan kıza özeniyorlar felan evlenme hayallari felan oluyor hani

iyi yani güzel bişey

0|0
    0|0
  • alkol şişesinin dibinde yüzüyor oluyorum :D

0|0
    0|0
  • Ne kına severim, ne de gecesini.

0|0
    0|0
  • adettir yapılır. erkeklerde dansöz oynatıp bekarlığa veda partisi yapar :D

0|0
    0|0
  • Kına gecelerini,düğünleri hiç sevmem

0|0
    0|0
  • bi taraflarıma kına yakarım..yandı enayi diye:DDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Çok saçma buluyorum. Kızlar göbek falan atıyomus orda cok itici :|

0|0
    0|0
    • Ne yapsınlar? Hep birlikte aglasınlar mı? Vakti gelince onu da yapıyorlar..

• ne yapmalarını isterdin =)

zaten sizi almıyoruz...kız kıza kopuyoruz...size ne oluyor :D

• İyi eglenceler size :D

• bem iş kovalarım ama kimsenin tarzı belli olmuyo kınada.ortaya karışık tüm güzelleri kesiyom ben de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• düğünlerden daha çoks everim kına gecesini :D çünkü hep hemcinslerin olduğu için çok açık kıyafetler giyip istediğin gibi süslenip istediğin kadar döktürebilirsin :D önce damatla gelin oynarlar sonra damat gider gelinin başında dönülür kınayla mumlarla kına yakıldıktan sonra gelini oturduğu sandalyeyle havaya atıp tutarıp hep birlikte o da damadın ismini haykırır yani yardım et dercesine onu çağırır. damat gelir gelini kucağına alıp kurtarır sonra dans ederler damat gider ve salon bize kalır :D bizde döktürürüz dağıtırız artık kilotluçoraplarımız yırtılır topuklu ayakkabılarımızı çıkarırız dağıtırız kısacası :D sonra akşam gelin evine gidilir ordan tavuk alma için hazırlanır bi erkek gelin bir kız damat olur ve tabi roman da olur muhakkak :) tavuk almaya gideriz minibüsle gelin saklanır damat onua rar bizde gösteri yaparız falan filan ben çok severim öyle şeyleri keşke hergün olsa :D

1|1
    0|0
  • Kop kop oynarız :D

2|0
    0|0
  • Kına geceleri :D arkadşımın kına gecesine gittim geçen pazar okadar eğlendim ki evlenesim geldi.s

2|1
    0|0
  • sevmiyorum salya sümük ağlayan kadın topluluğunu. sanki kızı uzak biyere gidiyo gibi. artık her yer her yere yakın ne diye ağlarlarsa.

1|0
    0|0
  • damat halayına bayılıyorum =)

0|0
    0|0
  • Kına gecesi dediniz de, ben artık evlenmek istiyorum yaa :(

0|0
    0|0
  • dugunden daha cok sevıyorum kınayı :D ortam harıka oluyo ya :D

1|0
    0|0
  • acayip eğlenceli oluyo :)

0|0
    0|0
  • bol bol oynarız. eskiden ağlanırdı artık eğleniliniyo... :) olsa da gitsek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...