Herkesin bir kısmeti vardır bir gün karşılaşırlar derler. Siz buna inanıyor musunuz?

Buna örnek gösterecileceginiz degisik tanısma veya evlilik öyküleriniz var mı?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çin'Den yürüyerek geliyo heralde bir gelemedı o kısmet :/ ama inanıyorum tabi bigün gelicek :)

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Herkesin kaderi kendi çabasına bağlıdır. Armut piş ağzıma düş dersen, söylediğin sözün anlamı yoktur ama çaba gösterirsen dediğin söz geçerlidir.

1|0
    0|0
  • ben sevgilimde online bir oyunda tanıştım bence bu benim kaderimde varmış yani hiç bir oyndan biriyle tanışıp sevgli olan yoktur heralde :D

2|0
    0|0
  • başka dalım yok tek dalım okaldı artık

1|0
    0|0
  • bu sözee inanıpp çoooook öteki tarafa göçen varr heee :)) hanimiş nerdemişşş diyorlar şimdiii

1|0
    0|0
  • Ya buna inanmak zorundayız biraz da yoksa umutsuzluğa kapılmazmıyız bu konuda :) En azından pembe yalanlarla kandırıp hayatımı zehir etmemiş oluruz :)

1|0
    0|0
  • İnanmak istiyorum hemde çokkk

2|0
    0|0
  • hayatta inanmam sadece doğum bir kaderdir gerisi insanlara kalmıştır , sizde inanmayın kısmet sadece bir isim :)

1|0
    0|0
  • "Bir nefse takdir edilmiş şey mutlaka olur !"

(Hz. Cabir r.a. Kütüb-i Sitte, 16. Cilt, Sf. 499)

2|0
    0|0
  • hiç ama hiç inanmıyom...(Yalnız adam)

1|0
    0|0
  • inandim ve karsilastim ama birseye yaratamadim ve gitti ama benim gölgem hala pesinden gidiyor !

1|0
    0|0
  • inanmak basarmanın yarısı dır :)

1|0
    0|0
  • evet inanıyorum ve sabırla bekliyorum

1|0
    0|0
  • 30 yasına girdim hala oldugunu umuyorum :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla o kısmet geldi farketmedik mi kaçırdık mı yoksa daha gelmedi gelecek mi hiç bilmiyorum ne hali varsa görsün :))

1|1
    0|0
  • ruh eşimi annesi hamileyken düşük yapmış, başka bir açıklaması olamaz :))

1|0
    0|0
  • Ablam, arkadaşlarım ne zaman evde kaldı bu diye dalga geçseler annem bu lafı söyler. Ben de her zaman, lütfen artık açık adres versin bu şekilde dile düşürmenin alemi yok, derim :D Tabi bunlar işin şakası, inanmıyorum herkesin bir kısmeti olduğuna. Hiç evlenmeden ya da aşık olmadan yaşlanan insanlar tanıdım.

0|0
    0|0
    • cok korkuyorum yalnız kalmaktan iliskimi yeni bitirdim ama öyle genis bir cevrem yok rutin bir hayatım vr

• anladım bu kadar uazması hata gibi belkide baska insanlar girecekti hayatlarınıza 5 cıktık 7 yıl cıktık derlerdi ben sasırır kalırdım seninki masallah :)

• Tabiki de hata ama oldu bir kere :D Çoğu da ayrı geçti zaten, o arada başkalarıyla tanışsak bir daha bir araya gelmezdik belki. Olan oldu ben şikayetçi değilim :) Güzel bir hayatım var benim. Aşk şart değil mutlu olmak için :)

• Evet kadere kısmete inanıyorum.

1|0
    0|0
    • Ee noldu Sofinin işi ? Kısmetimiz oydu işte bir tiriplere girdiniz başlık parası yüzünden.

• Ahahaha ay hiç gülüceğim yoktu =D Kızımız oğlunuzu beğenmedi hıh . :D

• ınanıyrm beklemedeym suan

1|1
    0|0
  • Kismetim simdi nerede ve ne yapiyorsun bilemiyorum.Lakin ayagini denk alsan iyi edersin.

Keserim gotunu!

0|0
    0|0
  • tabiki

0|0
    0|0
  • inanmıyorum madem herkesin bir kısmeti var hayatımıza o kadar giren yanlış insan ne herkesin bir seçimi var olabilir o söz anca

0|0
    0|0
  • İnanıyorum ama ALLAH'ım kimi layık görüyosa o olsun ALLAH herkesin gönlüne göre versin.

1|0
    0|0
  • bn inanamıyorum artık yaa. kimse çıkmıyo karşıma :(

1|1
    0|0
Yükleniyor...