Sharlock holmes ya da Adam Fawer'i bilen gelsin

Bu insanlar gibi olamazmıyız düşüncelerimizle bu denli çok çok ufak olan ayrıntıları bile hesap edemezmiyiz? bu şahısların yaptıklarını yapamaz miyiz. Ya da akılcı zeki detaycı bir insan olabilmek için nasıl kendimizi geliştirebiliriz.

Güncellemeler:
Bu tür şeylere yönelebilecek bir yol aramaktayım. Dedektiflik gibi düşünün varsa link atın bilgilendirin aydınlatın
David caine gibi düşünebilmek

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bol kitap okumak bilgi daraciginizi gelistirir.Sonra arastirmaci olmaniz gerekli ama internetten degil kütüphaneden.Sonra gözlem yapmayi ögrenirseniz.Yürüdügünüz yoldaki dükkanlar mesala orada calisanlar.Hergün gectiginiz yol üzerinde olan biten bir süre sonra gözleriniz en ufak degisikligi hisseder.

Bunlar uzun süreli calisma getiren isler.Sen bu kadar sabirli olursan tabi.

0|0
    0|0
    • Şu kütüphaneden araştırma işini biraz acar misin

• tarihte zor cözülen olaylar vardir cinayetlerya da bazi darbeler.Bu darbelerin hepsi icten hazirlanmistir.Distan degil.Bu konulari okumalisin cünkü bakis acisini genistelebilmelisin.

• Bu konu hakkında senelerce konuşabilirim. david caine ya da yaratılan bir holmes gibi düşünebilmek için onlar gibi olabilmek için neler yapabiliriz. Gerçektey üstün düşünce gücüne sahipler ve çok güçlü zeki insanlar. Sıradışı olaylar neden bu kadar zeki güçlü esrarengiz insanların başından geçer ki hep merak etmişimdir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Detaya inersek soru başlığında dil bilgisi ve yazım yanlışı var.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o tur insanlar gibi olmak diye bir sey olamaz...insan neyse o dur...sen o kisilere soylesen o farkliligini hissetmez bile...onlar gibi bilmek icin cok bilgi sahibi olmak gerek...birseyi arastirma herseyi arastir...git bir kutuphaneye herhangi bir kitabi al oku herseyi bil yani...olmak istedigin sey icin ugrasma..

0|0
    0|0
  • Dogustan gelir öyle seyler. Zekayla dikaktle alakalı. Yani sen diyorsun ki benim zekam orta, bunu nasıl süper zeka yaparım

0|0
    0|0
    • Belki ileri bir zekam var keşfedemedim :)

• Kıvırmaya devam et parayı bozdurup gelicem bekle. Binlerce dansöz var hepsine 50 taksak bize ne kaldı dimi

• Bu kadar yüzsüzü ilk defa karşıma çıktı hayret senin gibi insanlar da varmış kıvıran sensin hadi uza şimdi.

• ayrıntılar önemli

0|0
    0|0
  • ben 20 yaşındayım ve küçüklüğümden beri bu yeteneğim var allah vergisi çok iyi analiz ederim ve sezgilerim çok kuvvetlidir

0|0
    0|0
    • Bende de var bu yetenek üstüne düşmediğim için bayağı bir hırpalandı

• Farkındalık testleriyle başlayabilirsin. Başarılar.

0|0
    0|0
  • her şey insanın elinde. insan azim ettikten sonra her şey olur bence.

0|0
    0|0
    • Nette bunlarla ilgili şeyler olabilir makale gibi araştırıyorum bir bulamadım

• araştırmaya devam kardeş. azim ve istek olduktan sonra her şey olur

Yükleniyor...