Sevgililerin arasını bozacak büyü var mı?

Araştırdım da buna KARA BÜYÜ deniyormuş ve sözcüklerin ENOCHIAN dilinle okunması gerekiyormuş. Bu konularda bilgisi olan var mı pek sanmıyorum ama gene sormak istedim

Ayrılmasını istediğim 2 kişi var

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Büyü yapmak haramdır ve günah bakımından bu işi yapanla, sebep olan arasında çok fazla bir fark yoktur Büyücünün kazancı da, büyücüye verilen para da haramdır İslam dinine göre büyü yapmak haramdır Kur’anı Kerim’deki hükümlerden büyü öğretmenin, öğrenmenin ve yapmanın, şirk ve küfür olduğunu anlamaktayız. Allah , yedi büyük günah arasında büyü yapmayı da saymış, büyü yapanın Allah’a şirk koşmuş olacağını bildirmiştir Bir kişi, büyücülerin her şeyi yapabileceğine inanırsa, Allah'a şirk koştuğundan kafir olur

1|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Allahın ısıne karısma. karısmaya curet edersen hıc de ıyı olmaz. buyu yapmak helak edıcı 7 gunahtan bırıdır. Allah ve resulune ıtaat et, hatadan don. donersen ecır var, bıle bıle sırke gırersen buyuk gunahtan ve kul hakkından ıkı yakan bıraraya gelmez. seytan ımanını alıp sap gıbı ortada bırakır. zelıl ve sefıl olarak, acı ceke ceke olursun. melekler vura vura alır canını.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Siz en iyisi dağlara çıkın...
    Yüksek oksijen içeren ortamlarda derin derin nefes alın. Alın ki, beyninize oksijen gitsin!

3|0
    0|0
  • Allah belanı verir dikkat et. Gücü her şeye yeten Allahım adamı sarartır iniletir sıtkını sıyırır da hiç bir büyü seni kurtaramaz ona göre.

0|0
    0|0
  • Tabi tabi. Yabancı dizileri izlemeye devam. Hatta rusça okuyunca da zamk tutkalıyla birleşiyolar :D

1|0
    0|0
  • tarifini veriyorum; 1 kilo patlıcanı dilimlemeden haşlıyosun ve suyunu ayırıyosun o suyun içine bal, fare zehiri, tuz, kakao ve sarımsak ilave ediyosun daha sonra bunu 2 gün boyunca buzlukta bardak buz kalıbında himaye ediyosun... ve bunu bir şekilde içir ikisine de muhtemelen araları bozulacaktır...

0|1
    0|0
  • Var AT büyüsü var

1|2
    0|0
  • Hayırr

0|0
    0|0
  • Ver bilgileri ayıralım ne demek zevkle

0|1
    0|0
  • Kamboçyaca dili de işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Cok fazla supernatural izlemissin

0|1
    0|0
  • Milletten ne istiyorsunuz ya niye ayırmaya calisiyon

0|0
    0|0
  • yuhbe ne avratlar varrr korkulur sizden.

0|0
    0|0
  • Büyü yap daha beter olursun inşallah sen

0|0
    0|0
  • Beyin nakli şart.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 2 gün sonra ağzın burnun yamuk gezersin ortalıkta.. Sana seker o büyüler dikkat 😒

1|0
    0|0
  • Haa inekler uçuyo bak.

2|0
    0|0
  • Haram

0|0
    0|0
  • Enochian alfabesinin okunusu cok zordur. Belirli anahtarlari var her birinin anlamlari farklı. Rüyaya girme olayıda Enochianla yapilir ancak kara büyüyü duymadım

0|0
    0|0
  • Büyüyle uğraşanların sonunu bir araştır istersen.

0|0
    0|0
  • Acilen doktora görünmelisin.

0|0
    0|0
  • olm sizin işiniz gücünüz yok mu sagdsgf

0|0
    0|0
  • Büyük günah hiç girme o işlere gelir seni bulur

0|0
    0|0
  • Allah korkun yok mu?

0|0
    0|1
  • Hastamisin kizim bir m. iktir git psikologuna tedavini Ol sanane !

0|0
    0|0
  • Sekip sana gelme ihtimalini biliyosun dimi şu an sevgilin olmasada kısmetini kapar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...