Televizyon sizce nasıl bir kitle iletişim aracı?

Eğlence, haber, maniplasyon, beyin yıkama, hoş vakit geçirme, insanlığın en etkin icadı, modası geçmiş aptal kutusu?

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Biz uzun zamandır televizyon izlemiyoruz. Özellik ile abuk subuk yıllarca süren dizilerden haberim bile yok. Arada bir internetten denk gelirsem birşeyler bakıyorum.Televizyonu bilgisayar ekranı yaptık. Salonu sadece oturmak için kullanıyoruz. Misafir geldiği zaman televizyon izlemek yerine sohbet ediyoruz. Hem daha sağlıklı, hem misafir ile meşgul oluyoruz. Ayrıca başımızı dinliyoruz.

0|1
    0|0
  • aslında ona bakarsan internet de öyle fakat kullanabilene faydalı olabilecek icatlar bunlar. Kendini geliştirdiğin sürece aptal kutusu sayılmaz . Tabi televizyonu sadece dizi izlemek için kullananlar varsa onlara dicek sözüm yok

0|1
    0|0
  • televizyon bence bilinçaltının köküne kadar inmeyi beceren insanları köle yapabilen diğer canlılardan bizi ayıran en önemli özelliğimiz olan düşünme yeteneğimizi yok eden bir kitle iletişim aracı.

0|2
    0|1
  • Aptal kutusu olduğunu düşünmüyorum ben

0|0
    0|0
  • haberler dışında aptal kutusu.

0|0
    0|0
  • eğlenene eğlence kutusu , kimine aptal kutusu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• modası geçmiş aptal kutusu?

maniplasyon,

beyin yıkama

0|1
    0|0
  • İletişim karşılıklı olan bişeydir. Ancak televizyon direkt olarak zihnimizi kontrol eder. Karşığını veremeyiz aval aval bakarız. İletişim aracı diye yutturmasın televizyonu icat edenlerin akrabaları şimdi :))

1|0
    0|0
  • Televizyon yerine önemli programlardan önemli yerleri bilgisayardan bakıp geçiyorum.Bir tek sabah kahvaltı yaparken haberleri açarım.Aptal kutusuna gelirsek o kadarda değil sonuçta izleyen hala çok sayıda var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...