Kuyumcu ile bilgi?

turkiyede turistlik bolgede kuyumcular saat kaca kadar acik oluyor saat 22.00 kadar acik oluyor mi? Turist grup halinde gezdiriyorlarmis yani buyuk bir yer olmasi gerek degil mi acaba hangi bolgede bilen var mi ve aksam acik olanlar var mi internet de pek bulamadim saatleri

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 08:30. 18:30 resmi rakamlar bunlardır. Bazı şehirlere göre değişiklik göstere biliyor. Ama en uzun çalışma süresi 19:30 dur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• AVM deki Kuyumcular açıktır bende esnafın bizim yan komşu 9 da kapatıyorum mesala geç saate AVM dışında kimse kalmaz

1|0
    0|0
  • 22.00 mi? dalga mı geçiyon? kuşadasında kuyumcumuz var bizim sabah 8:00'den akşam 24:00 yazları. Off aklıma getirdin. Ama mecbur yani. sezonluk çünkü. kışın yarım gün açık oluyor heryer haliyle.

1|0
    0|0
    • Bak bana bu bilgi lazim di peki antalya ilgili cunku yaz sezon oraya gitmeyi dusunuyoruz bildin kuyumcu var mi buyuk olan

• denizatı kuyumculuğu bul, kılıç ali 'nin selamını getirdim kendisi izmirden aile dostumuz de fazla kazıklanmazsın, aynısını altınok kuyumculuk için de yapabilirsin :) ama ikiside merkeze yakın yerde turistik değil yani.

• sezonda 12 ye 1 e kadar açık olur şimdi erken kapanır heryer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...