Hobileriniz, ilgi alanlarınız ve ilginizi çeken konular nelerdir?

Hobileriniz, ilgi alanlarınız ve ilginizi çeken konular nelerdir? Lütfen saçmalamayın, ciddi cevaplar bekliyorum.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• yasadıgım yerdekı kultur sanat etkınlıklerını takıp ederım, gorsel sanatlar ılgı alanım; sınema, tıyatro, resim, fotograf, evdeyken de fılm izlerim, yabancı dizileri takip ederim. saatlerce sadece muzık dınledıgım olur, canlı jazz, klasık muzık konserlerıne gıderım. Moda dünyası ilgi alanım, yenı cıkan seylerı (marka, model) ya da akımları takıp ederım. denız kenarında ya da dogada yuruyus, spor olarak ultimate frisbee oynuyoruz düzenli olarak, arada da basketbol falan. Tavla, batak :D arkadaslarla da barlarda takılmayı severım, aklıma gelenler bunlar...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yüzüyorum, koşuyorum, basketbol oynuyorum 8-9 senedir Kore-Japon-Çin yapımı dizi, film izliyorum, dans ediyorum vs vs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• cok ıyı bır fılatelıstım.. bırde eskı kâğıt ve madenı para koleksiyonuyla uğraşıyorum eskı eserlerı severım, kastınız buysa.. bahçe ıslerıne ve tamırata tadılatada bayılırım kastınız buysa.. kıtap Galatasaray ve sosyolojıde meraklarım ve ılgı alnlarım ıcınde.. kastınız buysa..

0|0
    0|1
  • balkonumda çeşitli bitkiler yetiştiriyorum..
    hobi olarak yavaş yavaş restore ettiğim çok eski bir araç var, onunla uğraşıyorum..
    fırsat buldukça dünyanın oluşumuyla, eski çağlarla, yer şekilleriyle, doğayla, ve uzayla ilgili belgeseller izliyorum..

0|0
    0|0
  • Hobilerim ucaktan atlamak

0|0
    1|0
  • dağcılık malzemeleri

0|0
    0|0
  • Her hafta sonu 2 saat boyunca dünyadan irtibatımı kesiyorum

0|0
    0|0
  • Su sıralar ecnebilerin D. I. Y (do it yourself) dedigi akıma kapilmus yük paletinden eşyalar yapıyorum. Kendime bir yatak, tavandan asılan bir gardrop, askılık, ayakkabılık yaptım. Sırada mutfak için bar masası, sehpa, duvar saati, kedi evi, abajur var. Hedefim evdeki tüm eşyaları bu şekilde kendim yapmak. Hem iyi bir boş zaman etkinliği oluyor hem de ortaya özgün işler cikiyor :)

0|0
    0|0
  • boş işim yok

0|0
    0|0
  • Ney üflemek , ebru sanatı , kitap ciltleme , sinema , kitaplar , yeme - içme , bir aralar bilet koleksiyonu yapardım ama gitti hepsi. Bunların yanı sıra roman yazmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Fizigi güzel kızlar ilgi alanım :-

0|0
    0|1
  • İlgi alanım :felsefe tasavvuf kadın psikolojisi, psikoloji

0|0
    0|0
  • Hobim Nur'a satasmak, fobim nurun gitmesi, ilgi alanim nur, ilgimi ceken konular ise onun sesinden her konu.

0|0
    0|0
  • Felsefe, psikoloji, spor, muzik, dans, travelling :)

0|0
    0|0
  • dunysdaki en bos insanlardan biriyim

0|0
    0|0
  • Kadinlar kadinlari anlamma psikiloji

0|0
    0|0
  • müizk futbol saz çalmak balık tutmak yüzmek yemek yapmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kitap okumak, müzik dinlemek, kore dizisi izlemek (arada türk diziside izliyorum), anime izlemek, manga okumak, eleştiri yapmak, yazmak, yorum okumak.

0|0
    0|0
  • Moda.

0|0
    0|0
  • Felsefe, edebiyat, şiir, insanlar, yaratıcılığımı kullanmak. Bunları seviyorum

0|0
    0|0
  • Hobi olarak karakalem ciziyorum. Kitap okurum cok. Film izlerim. Bilim, astronomiye ilgim var. Feslefe, din, politika vs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...