Star Wars Force Awakens nasıl olmuş?

Star Wars serisinin son filmi geleli birkaç hafta oldu. Ben de çok istememe rağmen henüz izleyemedim. Gerçi 3D olmasi bence çok gereksiz olsa da mutlaka izlenmeli derim. Siz film hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• 1 ay oldu geleli...
    Bu arada, en alakasız filmler bile 3D çıkarken asıl 3D olması gereken bir film için gereksiz demen çok enteresan.
    İlk gün gidip izlemiştim. Tekrar izlemek istiyorum ama henüz kısmet olmadı. Güzel film olmuş, oturup üzerine düşününce daha da güzel oluyo.

0|1
    0|0
    • Ben star Wars ile büyüdüm, bütün seriyi her sene bir kaç kez yeniden izlerim. 3D Filmler bence çok gerekli değil, gözde gözlük, rahatsız bir film izleme durumu benim için. O nedenle böyle şaheser filmler 3D olunca beni geriyor. Bu filmi henüz izleyemedim. Fakat merak ettiğim star Wars ruhunu devam ettiriyor muydu?

• Teşekkür ederim 😊

• Ben teşekkür ederim. :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Harrison ford, Mark hamill ve de Carrie fisher'e 33 sene sonra tekrar bir araya gelmesi zaten yeterli diyebilirim.
    Rey karakterine hayran kaldım, tek kelimeyle muhteşem bir seçim olmuş.
    Film harika bir görsellik sunuyor, özellikle filmde kan, toz detaylarının eklenmesi de güzel olmuş adeta eski seriye blood patch eklenmiş gibi.

0|1
    0|0
  • Ben çok beğendim, tavsiye ediyorum. Şaka az ama çok kilic ve yaratık var

0|1
    0|0
  • Cok guzel. Izledim

0|1
    0|0
  • Bütün star wars filmleri gibi bunu da beğenmedim. Gereksiz şişirilmiş geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Ben beğenmedim çok sıkıcı bir film olmuş diğer serilerine nazaran...

0|0
    0|0
  • Daha izlemedim ama ben hariç herkes izlemiş

0|1
    0|0
  • Çok iyiydi ben sevdim temposu hiç düşmedi valla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ortak görüş eski filmlerin harmanlaması gibi oldugu
    ama Star Wars hayranları için izlenmesi. gerektigi bende izlemedim gerçi. henüz..
    ve son olarakta devamının gelecegi söyleniyor

0|1
    0|0
  • Ben begendim

0|1
    0|0
  • idare eder

0|0
    0|0
  • Beğenmedim, senaristin sıçıp saçmaladığı yerler var. Eski serilerin yanında bekleneni veremedi diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Hem iyi hem kotu uzun uzun tartisilir star warsun poser fanlari sever, gercekleri sevmez

0|0
    0|0
  • İzleme fırsatım olmadı ama izlemeye değer olacağına eminim 3D kısmında bende şupheliyim

0|0
    0|0
  • İzledim ve hoşuma gitti.

0|0
    0|0
  • Çok met edionuz ne bu filmmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...