Son okuduğunuz kitap hangisi? Kitabı sevdiniz mi?

Son okuduğunuz kitap hangisi? Genelde ne okursunuz, nasıl kitaplar hoşunuza gider?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Aşk ve gurur - Jane Austen. Güzel bir kitap fakat klasik dili biraz ağır ama güzeldi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hamlet, sevmedim

0|1
    0|0
    • okuması zor muydu?

• Hmm Hamlet hakkında yorumlar hep bu yönde, eski bir dilde yazılmasının da etkisi çoktur bence.

• Bilmiyorum ama kapalı bir anlatımı var. Süslü cümleler çok kullanıyor.

Kızlar Ne Diyor 7

• Albert Camus -Yabancı şiddetle tavsiye edilir 👍

0|1
    0|0
  • saklanmışlar adlı bir seri kitabını okudum :D güzeldi

0|1
    0|0
    • yazarı kim bulamadım da? bir de konusu neydi

• seri bir kitap bir kadını anlatıyor :)

• ah bir bulabilsem, ne yazdıysam google'a bulamadım kitabı :D

• Oğuz Atay-Tutunamayanlar'ı okuyorum.

0|1
    0|0
    • Elime alıp bir türlü okuma fırsatı bulamadığım kitaplardan, kızkardeşimin kitapları arasında, bir gün okuma fırsatım olur umarım. Siz kitabı beğendiniz mi?

• Ben de epey zor başladım açıkçası oldukça da ağır ilerliyorum okumak konusunda. Okuması zor ama zevkli diyebileceğim bir kitap.

• hmm tamamdır, listeme ekledim bunu da. Kitap listesi oluşturmak kadar saçma bir davranış da yok aslında :D okuncak bir sürü kitap ve çok az zaman var, hofff depresyona sokar valla :D

• 2 seri bayıldım
    Eksik parça
    Bıçak sırtı

0|1
    0|0
  • yeşil deniz kabuğuydu.. Güzeldi

0|1
    0|0
  • En son golem ve cin. Genelde fantastik okuyorum. Sen?

0|1
    0|0
    • en son hemingway'in ihtiyar balıkçı ve deniz kitabını okudum. Şu an percy jackson serisi 4. kitap, fantastik çok sevmem ama şu an fantastik bir serinin ortasındayım

• cerrah. polisiye gerilim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Joshep von hammer osmanlı tarihi..
    Aslında kitap 10 cilt ama bir yayın evi aklınca özet yapmış kitabı 500 sayfa kadar.. Ama bu kitap ozetin özeti bile olamaz çok eksik var o yüzden begenemedim

0|1
    0|0
    • tarihi nasıl ele alıyor? 10 cilt diyince biraz kaynak kitap gibi

• Tabiki kaynak.. Bu 10 cilt 1780 lerde yazıldı yanı hammer çok eski bir alman tarihçi.. Osmanlı tarihini iyi bilinir. Uzunçarşili hioca tarihi eslestirmeler yaparken mutlaka hammerin tarihini gösterir.. Okuyacaksan İsmail hakkı uzunçarşili 6 cilt onuda okumani tavsiye ederim

• Şu anda okumak olarak değil de kaynak olarak bulundurmak arada karıştırmak için bir güzel bir çalışma doğrusu, listeme ekledim. Teşekkürler

• Diriliş tavsiye ederim bundan önce de uzun hikaye diye bir kitap okumuştum filmi de var tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • yazarı kim? o isimde bir film biliyorum sadece aynı mı ki? :D

• dizi ya, iyice her şey karıştı valla aşdlkş

• Anladım 😂 diriliş ertuğrul 'dan bahsediyorsun ama benim bahsettiğim kitapla alakası yok dızinin kitap çanakkale savaşını anlatıyor 😉

• Kocan Kadar Konuş/Diriliş - Şebnem Burcuoğlu

0|1
    0|0
  • germinal...

0|1
    0|0
  • şu an yazıyorum :D

0|1
    0|0
  • Olasiliksiz adam fawerin

0|1
    0|0
  • martı jonthen güzeldi şimdide 1984 çok hoşuma gitti yarısı bitti 2 günde

0|1
    0|0
  • Aklindan bir sayi tut.

0|1
    0|0
  • reisim çatlı

0|1
    0|0
    • okuduktan sonra ne hissettin bu kitabı merak ettim gerçekten? Bu tür kitapları sevmiyorum genelde. Biraz bahsedebilir misin kitaptan

• Hmm anladım, cevap için teşekkürler

• rica ederim kardeşim

• Beyoğlunun en güzel abisi beğendim

0|0
    0|0
  • Dante - İlahi Komedya.

0|1
    0|0
Yükleniyor...