Konserve #Balıklar Nasıl Hazırlanıyor?

Konserve #Balıklar Nasıl Hazırlanıyor?

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden konserve sardalya çok oluyordu ama şimdi piyasa da ton balığı hakim.. Halbuki sardalya o ton balığına her konuda tur bindirir bence.

0|1
    0|0
    • Bıktım Ağabey Hergün...

• Daha Cinonun Düğünüde Olacak. Yapacağım Vallahi.

• eig için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunlar çiğ mi yapiliyo

0|1
    0|0
  • Ton baligina bile dayanamazken o baliga olur giderim

0|1
    0|0
  • Tüm konserve yiyeceklerden olabildiğince uzak durulması gerektiğini düşünüyorum. Konserve balıklar yüksek miktarda civa içerdiği için insanın sinir sistemini olumsuz etkiliyor. Özellikle de 0 kan grubuna sahip insanlar, çocuklar ve hamileler hiç tüketmemeli.

0|1
    0|0
  • Hiç sevmiyorum ben ya :/

0|1
    0|0
  • Hiç bilmiyorum ama yemem ben onu

0|1
    0|0
  • iğğğğğk çiğ gibi ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Konserve değil ya canlı alıp pisireceksin 😂😂

0|1
    0|0
  • Çok merak ediyorum ara sıra konserve ton balığı yerim. Öncesinde krem peyniri de çok severdim ama öğrendim ki kalmış ve ezilmiş peynirlerle yapılıyormuş.

0|1
    0|0
  • Karadenizde hamsi mevsiminde kasa ile alınıp böyle salamura edilir. Annem çok yapardı, hamsiyi ayıklayıp kaya tuzu ile su dolu bidonlara koyardı. Bir süre o çözeltide kalan hamsi yarı pişerdi. Sonra hamsinin olmadığı zamanda suda haşlanıp yanında haşlanmış patates ve minzi (bir çeşit çökelek) ile servis edilerek harika bir öğlen yemeği olurdu.

0|1
    0|0
    • Balık Sizden Sorulur Hocam. Anneye Selamlar Saygılar.

• Doğrudur Hocam Bende Balıkta Hamsi Ya da Somon Kızartmasını Yerim O da Tadımlık Kesinlikle Patates Kızartması Olacak Yanında Diğer Hiçbir Balığı Hiçbir Şeklde Yiyemem Bu Fotoğrafları Aldığım Yerde Yumurta İle Yiyorlardı Fotoğraftan Tiksindim.

• Havyarı ekmek üstüne terayağı sürerek yiyorlar. Bir kere denedim, devamı gelmedi. 100 dolarlık havyar çürüdü dolapta. Alışmadık g. t de don durmazmış netekim :)

• Bir video alirdik halbuki.

0|1
    0|0
  • @SerKan1923 Abi sorum olacak sana ton balığı kaç tondur?
    Ağır olduğu için mi ton balığı ismini almıştır?
    Soyu nereden gelir?
    Refah seviyeleri nedir?
    Genelde hangi meslek dalında kendilerini gösterirler?
    Ton balığı yiyen insan kaç ton olur? (Örnek 70 kg olan adam 1 tonluk ton balığı yese ) 1070 kg mi olur?

0|0
    0|0
  • Sardalye ve hamsi bunun baş malzemsi.. Tek sorum tuzlu olmaları.

0|0
    0|0
  • Tazesini bulursam yerim konserve sevmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Tarzım değil :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...