Hint filmlerini severek izleyenler?

Hint filmi izleyenler onerilerinizi bekliyorum bu arada benim favorim rab ne bana di jodi filmi kesinlikle izleyin drrim kaç kere izledigimi unuttum 😊

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Yaa ben de o filmi 3-4 kere izlemisimdir. o kadar sirinki *_* Sarkilarini hala dinliyorum. Önerilecek bir sürü var hangisini yazayim bilemedim.

1|0
    0|0
    • Dimi canım ben De en dort beş kez izledim.. izlediğim en güzel filmlerden biri.. müzikleri zaten mükemmel hala dinliyorum ben de.. kızın ismi neydi unuttum pk de de oynadı çok iyi bir oyuncu.. kesinlikle izlemelisin dediğin bir iki film önerir misin belki izlemedigim bir şey dersin. 😊

• Bunlari izleyip tekrar yeni filmlere ihtiyacin olduğunda yardimci olabilirim :)

• Liste gercekten genismis ☺ tamm canım çok tesekkurler 😊

Erkekler Ne Diyor 10

• Asoka, koyla, jab tek haijan, benim adım khan ve ben bir terörist değilim, bajrangi baijan, billu barbar.

1|0
    0|0
    • Jab tek haijan ve bajrangi baijan i izlemedim onlara bakayım 😀

• Peekay filmini izle.

1|0
    0|0
    • İzledim mükemmel film 😊

• Emir Han filmlerini izle. Dhoom 3 diye bir filmi var. Harikaydı.

• İzledim geçenlerde dhoom 3 u 😊 evet güzel filmde bazı sahneleri çok abartiydi ya

• Fana ve pk çok güzel di

1|0
    0|0
  • hiç sevmem

0|0
    1|0
  • Peekay. En iyi hint filmi

1|0
    0|0
  • Severım

1|0
    0|0
  • Ooo çook iyiler

1|0
    0|0
    • bir romantik oluyolar filmleri aşkları sahneleri çok güzel

• Dimii 😊 müthiş filmler var aşk filmi diyince hintlerden iyisi yok 😊

• Babam bize küçükken çok izletirdi hele o mavi gözlü bir kadın var. Samira mı ne adı çok iyiler ya filmlere bitiyorum ama eskisi gibi de tutmuyo keyifleri son zamanlarda bakmadım ama

• evet güzeller... bhajaran bangi yi izle pişman olmazsın

0|0
    0|0
    • Duydum ama izlememistim izleyeceğim o zaman cook tesekkurler 😊

• svmem heleki dansları saçma..

0|0
    0|0
    • Tam tersi çok kaliteli filmler yapıyorlar evet danslari biraz uzun ama sevmiyorum diyeni ilk kez goruyprum

• ilk kezmi? bir soru sorda gör

• Ben daha öncede sordum hiç duymadım.. sevmeyenler olabir saygı duyuyorum ama çoğunluk seviyor.

• Selin sen misin. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 3-4 tane izledim çok romantık oluyorlar her sahnesinde göz dolması oluyor :D

2|0
    0|0
    • Dimii 😊😊 aglatiyorlar bamabska oluyor ya hint filmleri özellikle aamir khanin filmleri müthiş 😊

• Barfi, Aashiqui 2

1|0
    0|0
  • benn özellikle Aamir Khan filmlerini sende izliyormusun aamir khanı

1|0
    0|0
  • Sevmem yapmacık

0|0
    0|0
Yükleniyor...