Müslüm gürses severler burada mı?

Müslüm gürsesi sever miydiniz ve arabeskle aranız nasıl gençler? Müslüm gürses benim için yaşam biçimi severek dinliyorum. Sevdiğim kızdan ayrılmak zorunda kaldım ayrıldım. Sigaraya başladım. Onun yerini tutar diye biriyle çıktım olmadı. Aylar sonra yakın dediğim ama kardeşim gibi olmayan birinden hoşlanıyordum o da beni reddetti aramızdaki bağlar koptu benimle konuşmayı da kesti. Alkole başladım. Mutluğu sevgiyi alkol ve sigarada buluyordum. İntihar etmeye kalkıştım kurtulurum diye olmadı. Ferdi Tayfur Orhan Gencebay Yıldız Tilbe derken Müslüm dinlemeye başladım. Şu an sigarayı bıraktım fakat mutlu değilim.

Bu da benden benim gibilere gelsin.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Müslüm dinlerim, Teoman ile yaptığı çalışmalar çok iyidir. Eşi benzeri yoktur. Ama arabesk pek bana göre değil, bu nedenle bundan önceki şarkılarını pek dinlemem.

Senin konuya gelecek olursak yapma dostum. Bu hayatta her şey aşk mı? Bir kızdan ayrıldın diye hayatını zehir etme, o kızı saplantı yapma. hayatında bir kız olmadan da yaşayabilirsin. Çok içinden çıkılmaz bir durumdaysan sigara alkol yerine bir uzmandan yardım al. Psikoloğa ve gerekirse psikiyatrise git. Bunda utanacak bir şey yok. Ben de gittim zamanında ve çok faydasını gördüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...