Dostoyevskiden Karamazov Kardeşler?

Okudunuz mu arkadaslar spoiler vermeden romanin nasil olduguna sizde nasil bir etki biraktigina dair yorum alabilir miyiz okuyan arkadaslardan?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• derin sohbetler içeren tanrı şeytan kavramlarını irdeleyen varoluş sorunlarına farklı bir gözle bakan , kumar borcu yüzünden bu kitabı yazan dostoyevski

1|0
    0|0
    • Kumar borcu yuzunden kitap yaziyo olmasi üzdü. Sonucta sanat sanat icindir para kazanmak icin degil

• çarlık rejimini eleştirdiği için bu kitap dönenimde oluyor

• Vooov cok sevindim elestirmesine 😊okuyacagim hemen

En İyi Kız Görüşü

• dostoyevski başkadır oku sen oku

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Rus edebiyatını hiç sevmem kitabın yarısı odaların icindeki cisimleri tasvir ediyor

1|0
    0|0
  • Senin seviyen yetmez böyle şeyler okumaya sen ancak espri olduğunu zannettiğin şeylere haykırırsın. Engeli bas sakın durma ekürün gibi. Zaten en iyi yaptığınız şey sıkışınca kaçmak

0|0
    1|0
    • Haa sen şu ateist olan kizin esprisiine guldugum icin boyle zoruna gitmis kuyruk acisi kalmiss. Ah canim kiyamam ya hahahahahhahahahahaahah

• Karşılık verecek bir şey bulamayıp kuyruk acısı mı diyorsun. Tartışacak söz bulamıyorsun daha. Dosto ağır gelmesin tonton aliden başla bence, ancak karşılar seni.. O laf sokup engelleyen he da aynı sen işte. korkup kaçtı...

• Abi sen psikopat misin yorumlardan ateist olmaya egilimli kisiileri tek tek bulup sorularina salca oluyosun 😂 hoş gerci 9 yasindan buyukse babasiyla iliskiye girebilir diye fetva veren bir dinin mensuplarindanda cokta fazla bisey beklememek lazim sapikligi ve psikopatligi sizden ogrenecek degiliz hahahhshdjjdkdjd

• dostoyevski sorgulanmadan okunacak yazarlar arasındadır.:)

1|0
    0|0
  • Rus edebiyatı çok zor klasikler hiç akıcı değil

1|0
    0|1
    • Yukaridaki arkadasi eksileyelim lutfen hshsjdhd

• Aynen ya psikolojiye ilgim var felsefeye felanda

• var mı bildiğin felsefik veya psikolojik romanlar

• sonunda aslında kardeş değillermiş birisi evlatlık çıkıyor

0|0
    1|0
  • Ooo çoook iyi dostum

1|0
    0|0
  • selam ben en son 2 yıl önce kitap okuduğumu garkettiğimi söylemeye geldim koşarak uzaklaşıyorum 🏃🏃🏃🏃

0|0
    0|0
  • O kitabı bende merak ettim ama okumadım daha

0|0
    0|0
  • okumayanlar ne yapsın?

0|0
    0|0
    • Okumayanlar utanip gelsin 😁

• Okumadım ama okumak istediğim bir kitap.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...