Tanışmak çok mu zor ?

Arkadaşlar 2 yıl önce filan dağhan külegeçe çok aşıktım :/ (kavak yellerindeki efe) belki aşk demek saçma olucak ama çok seviyodum diyelim.6 ay sonra filan,geçti bu.Şimdi yine depreşti.Ben bu adamla tanışmayı çoook istiyorum.Ne yapıcaam ? Şarkıcı olsa konserine giderim kulis falan yine bi derece olur.Survivora gitcek değilim ya (bu sene survivora katılcak).Bu soruyu sormuştum da az cevap geldi tekrar soruyorum :D YARDIMLARINIZI BEKLİYORUUMM :D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi adamım utanmana gerek yok men! Oda seni seviyor dün bana söyledi, ama ben olmaz dedim. Senden için o kız seni sevmiyor dedim. Bir ağladı ki sorma, o da kadın kılığına girip seni görmeye gelecekmiş. Ama ben olmaz diyorum. Neden dedi, onu ben seviyorum dedim. O kim dedi, gizlinin biri dedim. :DDDDDDDDDDDD Daha nickini gizlemeden soru bile soramıyorsun bu kadar özgüvensiz ve korkaksın. Sen kim onunla tanışmak kim lütfen gerçekçi ol be adamım :D

0|0
    0|0
    • of :D ben hep gizliden sorarım ki açık sorunca çok arkadaşlık isteği geliyo bi de mesaj

• utanıyorum insanlığımdan bu tip abazan alçaklarla aynı cinsiyete sahip olmaktan. erkek olmaktan utanıyorum artık. sen de haklısın kusura bakma

Erkekler Ne Diyor 2

• seviyordum gene depreşti diye yazarken ciddi misin sen ?

0|0
    0|0
    • noldu ?

• okuma yazman mı yok

• senin okuman yok mu asıl ? 6 ay sonra geçti diyorum sevgim.sonra yine sevmeye başladım.

• Seviyosan git konuş bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...