En beğendiğiniz Türk ve yabancı yönetmenler hangileri?

En beğendiğiniz Türk ve yabancı yönetmenler hangileri? Bir Türk bir yabancı söyleyin, dilerseniz birini de söyleyebilirsiniz. Benim Çağan Irmak ve Christopher Nolan.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Luc Besson favorimdir. Sonra Christoper Nolan aynen katılıyorum. Sonra bilemicem aklımda yok pek

Türklerdende Aşk Tesadüfleri Sever filmini yapan kimdi o işte. Galiba oda Çağan Irkamktı. Aynı yönetmenleri seviyoruz diyebilirim. Favorim LEON efsanesini yapan bence yüzyılın yönetmeni Luc Besson

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• türklerden beğendiğim yönetmen yok yabancılardan
    başta nolan olmak üzere
    tarantino
    david lynch
    scorsese
    spielberg

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• valla şu japon animasyonlarını yapan adam varmış onu seviyorum myzaki miydi adı :D

1|0
    0|0
  • Yılmaz Güney.

1|0
    0|0
  • Türk Yönetmenleri ipek bilmediğim için sevdiğim diziden ve beğendiğim türk filmlerinden seçtim.
    Quentin Tarantino
    Christopher Nolan
    Uluç Bayraktar
    Zeki Demirkubuz
    Nuri Bilge Ceylan

1|0
    0|0
  • Robert Zemeckis
    Frank Darabont
    Steven Spielberg

Atıf Yılmaz
    Ertem Eğilmez
    Memduh Ün

1|0
    0|0
  • David Ayer

1|0
    0|0
  • Lucy'i izledim ve en sevmediğim yabancı yönetmenin Luc Besson olduğuna karar verdim.

1|0
    0|0
  • ertem eğilmez. efsanedir. kemal sunal, münir özkul, şener şen, adile naşit, tarık akan, güdük necmi... gibi oyuncuların oynadıgı bir çok filmde yönetmendir. kısaca EFSANE.

0|0
    0|0
  • Benimde Cristopher Nolan. Sevdiğim Türk yònetmen yok.

0|0
    0|0
  • Hiç birini beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Raci

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Son zamanlarda Yorgos Lantimos, farklı bir kafaya sahip bu adam. En yok benim için ancak Ferzan Özpetek , Zeki Demirkubuz , Özcan Alper ve Yılmaz Güney severim.
    Yabancıları yazsam liste yetmez sanırım, Coen Kardeşler, Bela Tarr,
    İnarritu, liste akıp gider. Fellini, Bergman ve Truffaut gibi efsaneler için ayrı bir başlık gerek, izleyin izlettirin.

1|0
    0|0
  • Zeki Demirkubuz
    Tim Burton

1|0
    0|0
  • Tim Burton kesinlikle ve nuri bilge

1|0
    0|0
Yükleniyor...