Şu ana kadar kaç kitap okudunuz?

Şu yaşınıza kadar kaç kitap bitirdiniz?
Hatırlamayanlar tahmini bir cevap verebilir.

Ne sıklıkla okursunuz?

Güncellemeler:
Okuduğunuz kitapları not alıyor musunuz?

1|1
23|18

En İyi Kız Görüşü

• Kitap kurduyum kitap okumayan biriyle evlenmem. Şimdiye kadar ohoo. Belki 800 belki bin. Küçük yaşta başladım ödüllerim var 81 günde 54 kitap okudum

0|1
    0|0
    • Maşallah:))

Yani ben senin kadar çok kitap okuyamadım geç başladığım için ama bende kitap kurdu sayılarım, kendi çapımda. Ve bende kitap okumayan biriyle evlenmeyi düşünmüyorum. Yine de büyük konuşmamak gerek hayırlısı diyelim.

• vaaay helal kanka :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Ne biliyim yaa.. çoktur

0|1
    0|0
  • Şu sıralar her hafta bir kitap okuyorum. Bu hafta Franz Kafka- Dönüşümü bitirdim. Sherlock Holmes okuyordum. Araya sıkıştırdım kısaydı zaten. Şimdi de Cimri var elimde onu okuyacağım vaktim olursa. Ama yani Sherlock Holmes uzun olduğu için arada bir başka kitaplar okuyorum. Bitince de devam edeceğim. Bu aralar sadece kitap okuyasım var. Önerin varsa okumak isterim.

0|1
    0|0
    • Tür fark ediyor mu?

• Vadideki Zambak var kütüphanemde onu okuyacağım önce, başlarını beğenmiştim nedense yarım kaldı. Söylediklerin zaten benim okumak istediklerimmiş cok tesekkürler :) özellikle Dava ve Madame Bovary

• Rica ederim. Keyifli okumalar:)

• Saymadım hiç ne kadar okuduğumu ama aldığım düşünceler binlerce ömür eder :)

0|1
    0|0
  • Kütüphanem geniş ama sayısını bilmiyorum. Babamla ortak kullanıyoruz bir de, o yüzden çok fazla var

0|1
    0|0
  • Ayda iki kitap genellike

0|1
    0|0
  • 200-300 arası

0|1
    0|0
  • Aklima ilkokul anilarim geldi birbirimizle yarisirdik en cok kim kitap okuyacak diye 😄
    Ama su ana kadar kac tane okudugumu hic bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • ben düzenli okumaya geç başladım ama çok okudum sayısını unuttum ne kadar okuduğumun ama bir kütüphanem var evin bir odasını onlara ayırdım, kitap okumayan biriyle hayatta yapamam zaten, ve hayır not almıyorum okuduklarımı, sen alıyor musun? not alan bir arkadaşım daha vardı, neden gerek duyuyorsunuz?

0|0
    0|0
  • 100 civaridir tam net hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • binden fazladır

0|0
    0|0
  • Kitapları saymayi sevmem ama tahminen kitapligimda 200e yakin kitap var az bir sayi bence ama dün arasinda güzel mi güzel iki tane daha Hakan Günday kitabi ekledim

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 10 yıldır düzenli okuyorum. Yılda 30-40 kitap okuduğumu varsayarsak 300-400 civarı.

0|0
    0|0
  • 2000 i gecti

0|0
    0|0
  • Sekiz veya dokuz 😕

0|0
    0|0
  • 2 mi 3 mü ne 😀😀😤

0|0
    0|0
  • o kadar çok okudum ki sayamadım :D