Türk işi Oskar adayı Mustang filmini izleyen var mı?

Filmi izleyen var mı? Nasıl buldunuz sizce doğru şeyler anlatılıyor mu? Oyunculukları beğendiniz mi?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazikki turkiye adina oskarda olmayacak. Kultur bakanligi tarafindan begenilmedigi icin filmi fransa sahiplendi ve destek verdi oskarda yabanci sinema katagorisinde fransa adina yarisacak. Imdb den 7.6 almis izlemedim ama yorumlar iyi yonde. Festival tadinda bir film fragmanindan belli. Oskar benim icin onemsiz olsada yapimcilar icin onemli para getirisi artacak sonucta. Umarim cannesten iyi bir sonuc alir.

1|0
    0|0
    • Filmi izleyince türkiyenin neden kabul etmediğini anlarsın. Türk aile yapısını anlatmaya çalışmış ama kıyısından geçememiş bir film. Ayrıca oyunculuklar gayet kötüydü inandırıcılıktan uzak. Bir de bülent arınç ve gezi olaylarına göndermeler vardı sebeplerden biri bu olabilir

• Ayrica kotu bir gilmolsa niye oskara aday olsun. Aday adayida degil su an aday

• Türkiye de bir sorundan bahsetmeye çalışıyor ama yarım yamalak ve yanlış bir uslup bana göre. Oskar adaylığı fransa dan yani şaşırmamak gerek. Ben kendi fikrimi söylüyorum herkes farklı düşünebilir. Ayrıca hükümeti övsün demedim kültür bakanlığının beğenmeme sebebi olabilir dedim

En İyi Kız Görüşü

• izledim oyunculuklar kötü de konu fena değil

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben filmi izlemedim yalnız tam olarak doğruları anlattığını düşünmüyorum ve eksil bir film olduğunu düşünüyorum Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu da genç kızların durumu daha incelenmesi filme alınması açısından öncellikli olduğunu düşünüyorum ama çünkü kadın meselesi en çok bu bölgelerde sorunlu bir konu ondan sonra Türkiye nin diğer bölgelerinde yaşanan bir problem

1|0
    0|0
    • Çok haklısın zaten sorunu da doğru düzgün anlatamamış

• ızlemedm

1|0
    0|0
  • 15konuyu içine sığdırmaya çalışmışlar
    mahsun vari!

0|0
    1|0
    • Banada bir tuhaf geldi çok etkilemedi yani hiç izlememişim gibi oldu ama iyi filmdi

• izlemedim hiççç

1|0
    0|0
  • Tam yabancılara hitap eden bir kısa film, kendilerinden olmayan bir kültürü aşağılıyor.

1|0
    0|0
    • Dimi türk kültürünü fazla uca çekmiş anlattığı şeyler pek doğru değildi bence

• izledim... çok saçma ve sıkıcı bir film... başrol oyuncusu samimi arkadaşım... o bile saçma oldu biraz dedi... düşün yani

1|0
    0|0
    • Hangi başrol? Bende beğenmedim açıkçası. Her konudan biraz alınmış hiçbir yere bağlanamamış ve verdiği bir mesaj yok

• Türk filmleri izlemiyorum senaryolar saçma sapan oluyor bütçe zayıf

1|0
    0|0
  • Oyunculukları iyi ama konusu berbat. İyi ki de Türkiye kabul etmemiş bu filmi demek istiyorum.

1|0
    0|0
    • Bende aynı şeyi düşündüm gerçi bir kaç kişi dışında oyunculuklarda bana inandırıcı gelmedi

• İsterse oscar ödülü de alsın. Benim ne kültürümü ne başka birşeyi yansıtıyor.

• Çok haklısın görüşünü paylaştığın için teşekkürler 🙏🏼

• İzlemedim.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Izledim oyunculuklari begenmedim ve biraz abarti sahneler var örnegin kizlarin hem o kadar baski altinda olup hemde cinsellik adina her seyi yapmalari bana inandiriciliktan uzak geldi onun disinda toplumun yarasina parmak basan bir tarafida var ve kesinlikle skilmadan kendini izlettiriyor en sevdigim sahnede Bülent Arinç"in iffet tarifi sahnesiydi

0|0
    0|0
    • Keainlikle söylediklerine katılıyorum. Bende oyunculukları hiç beğenmedim ve inandırıcı gelmedi. Ayrıca söylediğin gibi bu baskı altında küçük bir kasaba da hem her şeye baş kaldırıp hemde her şeyi yapan kızlar inandırıcı değil. Türkiye'nin filme sahip çıkmamasını anlayabiliyorum bence hiç doğru mesajlar yok

• Söylediğin her şeye harfi harfine katılıyorum. Görüşlerini paylaştığın için teşekkürler 🙏🏼

• Rica ederim 😊

• yok guzelse izleyeyim ahdjs

0|0
    0|0
    • Verdiği bir mesaj yok bana kalırsa ama vakit geçirmek için bir öneri olabilir

• İzlemedim onerir miydin?

0|0
    0|0
  • Yok izlemedim

0|0
    0|0
  • Iyiydi

0|0
    0|0
    • İyi filmdi ama bana duyguyu tam geçiremediler her şey oldu bitti hemen

Yükleniyor...