Belgesel sever misiniz?

Belgesel sever misiniz? Ne tür belgeseller seversiniz?

• Turizm Belgeselleri
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Uzay Belgeselleri
    0% (0)10% (2)7% (2)Oy Ver
  • Doğa Belgeselleri
    70% (7)75% (15)73% (22)Oy Ver
  • Biyografi ve Tarihsel Belgeseller
    10% (1)10% (2)10% (3)Oy Ver
  • Diğer...
    20% (2)5% (1)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|34

En İyi Erkek Görüşü

• Belgesellerin hepsi güzel

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• günaydınnn hepisini severim izlerim. akvaryuma bakmayı da severim :)

1|0
    0|0
  • Yahu atalarimizdan kalma bir durum.

Gocebe bir toplumuz,hep hayvancilikla ugrastik.

Bu sebeple hemen hepimiz hayvanlari seyretmeyi cok severiz :)

Icgudusel bir durtu bence

1|0
    0|0
  • Vahşi yaşam belgeselleri

Yaşanmış trajedik olayların canlandırılmaları ve arka planlarında meydana gelen olayların anlatıldığı belgeseller

Tarihe iyi yada kötü şekilde damga vurmuş kişilerin yaşantılarını anlatan belgeseller

Sıradışı yapıları anlatan belgeseller

Kullandığımız ürünlerin nasıl yapıldığını anlatan belgeseller

Doğal felaketleri anlatan belgeseller

Sıradışı insanları anlatan belgeseller

1|0
    0|0
    • Kullandığımız ürünlerin nasıl yapıldığını anlatan belgeselleri bir ara çok izlemiştim..

• tarihi belgesellere bayilirim

1|0
    0|0
  • bilimsel belgelere dayalı hurafe olmayan her belgeseli severim beğenerek izlerim

1|0
    0|0
  • tarihi belgeseller kraldır.geçmiş uygarlıklar mistik mevzular müthiş..aslan kaplan sıktı artık. yeni değil de eskiyi anlatan coğrafi belgeseller de çok iyidir ilgimi çeker.canlıları ya da yeryüzünü anlatan geçirdiği evreleri vs. ama en çok tarihi d didim

1|0
    0|0
  • Valla o an ne varsa onu seyrederim. Ama bu ara köpekbalıklarına takmış durumdayım. Birde yüksek kule inşaatlarının belgeselleri var.

1|0
    0|0
  • discovery tarzı seviyorum. hayvan belgeselleri artık pek ilgimi çekmiyor yani national daha az izlerim o nedenle. national'da ise ultra engineering, ultra factories vb tarzı olanlar. bir de iZ TV'de Türkiye ile ilgili belgeselleri seviyorum, yeni ve kaliteli yapımlar çoğu. bir de Rüknettin amca var İstanbul'u karış karış geziyor kankasıyla onu severim

1|0
    0|0
  • turizm ve tarih . her ikisi de

1|0
    0|0
  • evet severim A,B, C belgeselleri dikkatimi çeker

1|0
    0|0
  • bu aralar uyku düzenim yine cok bozuldu, gecenlerde kendimi gece yarisi ebru sanatiyla ilgili bir belgesel izlerken yakaladim.

1|0
    0|0
  • Sıra dışı bina ve yapılarla ilgili belgeseller ilginç geliyor.

1|0
    0|0
  • Babamın belgesellere ilgisi var, bende haliyle belgesel izleyerek büyüdüm. benim için vazgeçilmez bir tutku. Ve bu tutkuyu bende çocuğuma aşılamak istiyorum.

1|0
    0|0
  • çokk seviyom izliyorm 3 set ve 65 tek dvd ile belgesellerim var. tv dede national geographic kanallarım var sürekli izlerim.. genelde hayvanlarla doğayla ilgili turizm le ilgili yada tarihi izlerim..

1|0
    0|0
  • insanların belgesel anlayışı hayvanların yaşantısı ve çiftleşmesinden ibaret yani çoğunlukla öyle :) ama harika şeyler var

1|0
    0|0
  • Bilim kurgu, Polisiye, Gizli Oluşumlar ve amerikanın aleyhine olan tüm her şey.

1|0
    0|0
  • İnşaat belgeselleri ilgimi çekiyo :) Bide o Aslanların antilopları avlaması yokmu :D

1|0
    0|0
  • doğa belgesellerini severim.heleki rusya ve sibiryadakiler çok dikkatimi çekiyor.

1|1
    0|0
  • doga ve tarihsel

1|0
    0|0
  • Kocaeli üniv. deki yurt arkadaşların hangi belgeselleri getirirse artık :D Cevap: Diğer :)

1|0
    0|0
  • Tarih belgeselleri çok hoşuma gidiyor 2. olarak turizm dünya ülkeleri belgeselleri diyebilirim :)

1|0
    0|0
  • ne varsa onu izlerim belgesel olarak

1|0
    0|0
  • severim izlerim her türlü

1|0
    0|0
  • Severim ama uzay belgeseli olucak yada hayvan mesela çitaları izlemeyi severim

1|0
    0|0
  • Doğa belgeseli severim.

1|0
    0|0
  • insan ırkının üremesi ile ilgili dermişim :) :) :) Jeolojik,discovery tarzı...

1|0
    0|0
  • doğa belgeseli ksınlıkle

1|0
    0|0
  • Turizm belgesellerini çok severim.

1|0
    0|0
  • jeolojik tarz belgesel...

1|0
    0|0
  • A

&

C

:))

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 10

• Tam bir belgesel sever biriyim. Belgesel izlemeye bayılıyorum kendimi kaptırıyorum hatta aslanın küçük bir ceylanı yediğinde hüngür hüngür ağlamıştım :( Genellikle hayvan, doğa belgeselleri izlemeyi severim.

1|0
    0|0
  • Conor Woodman-Dolandırıcılar Şehri belgeselleri güzel, adamı İstanbul'u rezil etti diyorlar ama Las vegasta da yapmışlar yani ,

Bu sayede operasyon düzenlendi.

1|0
    0|0
    • Ben izlemiştim NatGeo'da.İstanbul'u rezil etse bile bence iyi iş çıkarmıştı.Ben turizmci olduğum için yan tutmuyorum.Nereli olursa olsun, nereye giderse gitsin, bir turist dolandırılmadan iyi hizmet almalı.

• aynen bencede :)

• Hepsini seviyorum ben.

1|0
    0|0
  • tarihi belgeselleri severek izlerim, özellikle 2. Dünya Savaşı yla ilgili olanları

1|1
    0|0
  • Doğa meraklısıyım ,coğrafik şeyleri seviyorum o yüzden rastgeldiğim turizm belgesellerini izlerim .Gülhan 'ın galaksi rehberinide öneririm .Klasik araba belgeselleri ,tarihsel süreçlerle ilgili belgeselleri genelde takip ederim .

1|0
    0|0
  • vahsi doga belgesellerine bayılırım.

1|0
    0|0
  • Zooloji.

1|1
    0|0
  • Penguenlerinkini seviyorum (>-_-)>

1|0
    0|0
  • Tarih belgesellerini severim sadece..

1|0
    0|0
  • Doğa Belgeselleri severim ben izliyorum sık sık .

0|0
    0|0
Yükleniyor...