En çok hangi tür kitapları okuyorsunuz?

En çok hangi tür kitapları okuyorsunuz, seviyorsunuz? Hangilerini sevmezsiniz?

• Akademik Yayınlar
    14% (2)20% (2)17% (4)Oy Ver
  • Edebi Yayınlar
    79% (11)60% (6)71% (17)Oy Ver
  • Bilimsel Yayınlar
    7% (1)20% (2)12% (3)Oy Ver
  • Dinsel Yayınlar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün kitaplar güzeldir diyorum. Tarihi kitaplar da

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben şık olarak bilimseli seçtim ama en çok sevdiğim tür kişisel başarı tarzı kitaplar, onları okurken daha güzel geliyor yazar karşısına beni almış anlatıyor sanki bazı yerlerinde.

1|0
    0|0
  • Gözümü kapatırım . O an hangi kitap gelirse elime onu okurum. Daha okumadım 23 kitabım var. Ayırt edemiyorum. Ayrıca neden bilmem her seyahatte mutlaka dönerken bir kaç tane kitap alıp geliyorum.

1|0
    0|0
  • Psikoloji,Sosyoloji,Arkeoloji kısaca akademik genelde

1|0
    0|0
    • Bu durumdan çevremdekiler çok şikayetçi, çakma Freud gibi dolanıyorum ortalarda :)

Psikoloji tehlikeli ve bağımlılık yapıyor haberin olsun.

• Diğer sorularının reklamını yapman güzel taktikmiş. Polisiye iyi gidiyor sürükleyici.

1|0
    0|0
  • fantastik edebiyat, tarihi romanlar, zaman zaman klasikler, çağdaş dünya edebiyatı... değişiyor.

şu an elimdeki şeytan ve şair diye bir kitap. hafta başı da onbir diye bir çağdaş dünya edebiyatından bir roman bitirdim

1|0
    0|0
  • Polisiye,fantastik ve tarihsel yapıtları tercih ediyorum.

1|0
    0|0
    • Peki fantastik romanların beyazperdeye aktarılmasıyla değerini yitirdiklerini düşünüyor musun? Ya da başka bir şey...

• dan brown tarzı

1|0
    0|0
  • Ben genellikle Korku-Gerilim okurum iyi oluyor ama kitabın akıcı olması lazım..

1|0
    0|0
  • erotik yayınlar :D

1|0
    0|0
    • Ahhahaaha :D :D Çok açık sözlüsün kardeşim :D

• Lütfen bana link ver :) Al ben de sana yazıyorum link: link , link

• bilimsel severim ama pek kitap okuduğum söylenemez

1|0
    0|0
    • Bilimadamlarının hayatını ve yaptıkları keşifleri anlatan, eserlerinden kısa örnekler sunan kitaplar iyi bir başlangıç olabilir.

• Bence bir kayıp değil.Sonuçta öğrenmeyi sevdiğin şeyleri öğrenecek başka bir yol bulmuşsun.Ama bence arkeoloji bilimiyle ilgili kaynaklar, müzelere gitmeden önce okunmalı.Bu sadece bir örnek.

• ee yani bilgi sahibi olmadan gitmek olmaz..

• hiç kitap okumadım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Edebi yayınlar okuyorum roman. Polisiye ve gerilim tarzı sevmiyorum. Aşk romanlarının bazıları güzel oluyor ama genelde aşk romanıda 40 yılda bir okurum.

1|0
    0|0
  • Klasik roman, tiyatro okurum genelde ama arada zevk olsun diye şu vampir kitaplarına dadanıyorum.

1|0
    0|0
  • Felsefi veya klasikler

1|0
    0|0
  • daha çok edebi hatta hep edebi

1|0
    0|0
  • Edebi Yayınlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...