Film , dizi , kitap , anime? Hangi başlıkta iddialısınız?

Evet bakalım yorumları görelim arkadaşlar? Mümkünse en başarılı bulduğunuz 3 yapımı da yazın.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• film, dizi, müzik. hatta soyle de ornekleyebılırım; sevdıgım dızı ve fılmler bunlar. ks de buna yakın olacak bır lıste gormedım

DİZİLER:
    vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, the man seeking woman, happyish, humans ve daha aklıma gelmeyen nıcelerı :)

FİLMLER:
    12 Angry Men, stuck, the guard, starred up, oldboy, new kids turbo, chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna, prestige, eastern promises, twıce born, the intern

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• film ve kitap

0|0
    0|0
  • duman ve kemıgın kızı, melegin düşüşü, efsane
    FMA, Tokyo Ghoul, Hunterxhunter
    G. o. t, sherlock, shannara

0|0
    0|1
  • Anime

En başarılı bulduklarım;
    Gintama
    FMA: Brotherhood
    Dragon Ball/Slam Dunk

0|0
    0|0
    • benim bir sitem var ve sitede benimle birlikte yazı yazabilecek arkadas arıyorum. Yukarıda yazdığım konuar hakkında. Eğer düşünürsen takip isteği gönderiyorum , sitenin detaylarını yazabilirim.

• Güzel teklifin için teşekkür ederim. Ancak pek vakit ayıracağımı sanmıyorum. :)

• O zaman ben teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Film. Film. Film.

0|0
    0|0
  • Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi, Vikingler, Nizamülmülk Siyasetname

0|0
    0|0
  • film-dizi

0|0
    0|0
  • Kitap.